Konsoldan gelen bilya sesi.

Skayn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Düz yolda ses gelmiyor fakat parke yolda göğüsün sol tarafından bilya sesi geliyor. Nerede olduğunu bir türlü çözemedim.

Benden başka sinirini bozan var mı ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Düz yolda ses gelmiyor fakat parke yolda göğüsün sol tarafından bilya sesi geliyor. Nerede olduğunu bir türlü çözemedim.

Benden başka sinirini bozan var mı ?

Bahsettiginiz ses bilya sesi degilde trim ile alakali olabilir mi? Zira trim sesi ise gayrt normal bir durum :) renault kullandigim sureler zarfinda bir tek trim sesinden kurtulamadim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parke tasta degilde daha bizuk olan arnavut kaldirimi tasta gelneyen ses yok.o kadar cok ki ayirt edemiyom.oyle yol da zaten 40 yilda bir denk geldiginden ve normal bozuk yolda ses gelmediginden ellemedim.sadece arabayi ilk aldigimda gogusten zingirti geliyordu.ic kisimda yani yolcu airbaginin arka taraflari da birbirine degen plastikler yapiyordu arasina bisey sikistirdim gecti.

Skayn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trim sesi mi bilmiyorum, araçtan f/p olarak çok memnunum ama bu sesler sinir harbi yaşatacak gibi. Uzun soluklu binerim diye almıştım ama bakalım ne olacak.

Ses nereden geliyor bir türlü bulamıyorum.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aksine trim sesi olarak arnavut yol haric gayet memnunum cok sukur.ki ben bu konuda cok takintiliyimdir.bu arada lastik ebat ve markasi da etkili oluyor.

Megane2Extreme

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorun benim megane2 aracımda da var ne yaptıysam sorunu bulamadım normal yolda tık ses yok ama parke yollarda can sıkan şeyler oluyor.Trim sesi bunlar o yüzden çokda takmamaya bak.Uzun soluklu olurmu bilmem ama kazasız belasız olsun iyi günler.