Kontaği çevirdiğimde gelen ses

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
motora arkadaşımla kendim ugraşıorum bakım vs sorun olrsa. dha başka bi sıkıntı olmadı çok şükür daha önceleride servise götürüyodum ama her servisede güvenilmio artık

eroll06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
motora arkadaşımla kendim ugraşıorum bakım vs sorun olrsa. dha başka bi sıkıntı olmadı çok şükür daha önceleride servise götürüyodum ama her servisede güvenilmio artık
evet astronomik ve komik rakamlar veriyorlar. saçma iş yapıyolar. tamam fark olurda sanayide 1000 lira olan bişey serviste 3000 olmaz. şaşmazdaki renault servisiydi bu söylediğim bu arada bilgin olsun

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cas renault orda çok bakım yapıldı vvr ye orda fiyat iyi veriyolar bana ilk arabamıda oraya götürüyodum tanıdık ama yinede çok güvenmiyorum servislere artık arkdaşla beraber halledioruz :) başkete batıkente fln yolunuz düşerse beklerim

eroll06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cas renault orda çok bakım yapıldı vvr ye orda fiyat iyi veriyolar bana ilk arabamıda oraya götürüyodum tanıdık ama yinede çok güvenmiyorum servislere artık arkdaşla beraber halledioruz :) başkete batıkente fln yolunuz düşerse beklerim
bayramda gelicem inşallah görüşürüz uğramaya çalışırım yanına iyi olur.