'Konuşulacak çok şey var'

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ersunyanal_sahakenari_30112013_b.JPG

Ersun Yanal, Fenerbahçe'nin 1-1 berabere kaldığı Elazığspor deplasmanı sonrasında sert açıklamalarda bulundu.
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, 1-1 berabere kaldıkları Elazığspor deplasmanında hakem kararlarını eleştirdi.

Karşılaşmanın ardından Lig TV'ye konuşan Yanal, "Bugün futbol dışında da konuşulacak şeyler var. İlk 20 dakikada 4-5 pozisyona giren bir Fenerbahçe vardı. Tartışılacak çok şey var bu maçta. Biz futbolu konuşmak istiyoruz ancak futbolun dışında tatsız şeyler yaşadık. Aynı Sivas maçında olduğu gibi bu maçtan sonra da benzer tartışmalar olacak." ifadelerini kullandı.

"HAKEM SARI KARTI UNUTTU"

Baroni'nin atıldığı pozisyonu anlatan Alper Potuk ise "Buraya üç puan için geldik. Maçın başında bunu gösterdik. Ardından Elazığ oyunu dengeledi. Ben kırmızı kart pozisyonunu konuşmak istiyorum. Hakem avantaj oynattı. Ardından sarı kart vermek için geldi. Yardımcı tekme attı diye söyleyince Baroni'ye kırmızı kart gösterdi. Avantaj pozisyonu için de sarı kart çıkartacaktı. Daha sonra kargaşa oldu. İlk kartı unuttu. Hakem arbede için sarı kart çıkarttı ilkini unuttu. Ondan çok itiraz ettim. İkinci sarı kart olmalıydı. Bu pozisyon tekrar incelenmeli." diye konuştu.

http://www.sahadan.com/haberler/158862/Konusulacak-cok-sey-var