Konya buluşmasi

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konya araçları birdahaki buluşmaya durduraksız hazırlanıyor :)

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende konyalıyım, bi ayağım sürekli konyada. bi dahaki buluşmaya katılmak nasip olur inş. bu arada buluşma zevkli geçmiş belli. etliekmeği nerde yidiniz ya :D

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende konyalıyım, bi ayağım sürekli konyada. bi dahaki buluşmaya katılmak nasip olur inş. bu arada buluşma zevkli geçmiş belli. etliekmeği nerde yidiniz ya :D
abi geç kaldın sen en iyisi direk telefon numaranı ver çünkü birdahaki buluşmada yine kopukluk olacak sana ulaşamayız..

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi geç kaldın sen en iyisi direk telefon numaranı ver çünkü birdahaki buluşmada yine kopukluk olacak sana ulaşamayız..

geç kalma değil üstad, ben buna zaten katılamazdım çünkü konya ankaraya gelmişti o ara :) bizimkileri misafir etmiştim. bidahakine de nasipse katılırız inş ;)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gökhan yeni nickin hayırlı olsun bu çok daha güzel ve şık 42nin gözükmeside +++++++++ :)
sagol kardesim ben foruma bodoslama dalmısTım askerdeydm KadiogLu89 geldi o zaman aklıma ama Bu daha Seksi oldu :) SagoL 42si yeter herseye :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
geç kalma değil üstad, ben buna zaten katılamazdım çünkü konya ankaraya gelmişti o ara :) bizimkileri misafir etmiştim. bidahakine de nasipse katılırız inş ;)

Biz liste yapacaz Emmi Tel numaran olsun bizde Ararız Seni..

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
http://www.renaultfanclub.com/renau...tfen-acilll-yardiiim-vites-kutusu-sorunu.html TolGa Kardesm Ankaradan Konyamıza okumaya geLms YArdıma ihtiyac duymustu.. Onu yonlendirdm problemi ortadan kalktı .. Bende Pazartesi gunu Merkeze gittim TelefonlasTk minicik bi Bulusma oldu Tanıstk Konustuk sohbet muhabbet derken 3 kare foto cektm :) SagoLsn.. Daha nice bulusmalara :)

CSZ Megane 1 & FMD MEgane 2

attachment.php

attachment.php

attachment.php

Rsport

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel bulusma olmus gerçekten keşke konyada olsaydım sımdı :D kulesiteyi bile özlemişim ya :D