Konyadan Selamlarr...

spring91

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hosgeldinn .. Bende konyaliyim nerde sivil memursun? Askerlik subesi ise dun geldim gecen sene sefer gorev emri verildi bana gorev yerim degismis yine kagit geldi onu arastirmak icin selcuklu subeye gittim... Adam ederiz springini evelAllah tanidik tamirci tunningci frenci rot balansci elektrikci jant lastikci ne ararsan var

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

S.a valla iyi olur çok isterim. ben orduevinde görevliyim. tren garının orada.. arabada anlamadığım şekilde bişey var işin içinden çıkamıyorum. :S yakıtı km de 285 ile 370 kuruşa kadar çıkıyor. 400 tl lik bakım yaptırdım listeyi yazmaya kalksam okumaktan sıkılırız. ama disbratör kapağı buji takımı kabloları ne diyorlar ona panel mi plaket mi onu bile değiştirdik. depo da pislik çıktı depoyu yıkattırdım hortumları temizlendi memeler pisliklenmiş onları temizlediler karbüratörü temizlediler parçalarını yenilediler ama anlamadığım araba zor gidiyor :S acaba rektefiye zamanı mı geldi ? 235 bin de araba.

Son düzenleme:

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Hoşgeldiniz keyifli ve aktif forumlar.:eyv

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a valla iyi olur çok isterim. ben orduevinde görevliyim. tren garının orada.. arabada anlamadığım şekilde bişey var işin içinden çıkamıyorum. :S yakıtı km de 285 ile 370 kuruşa kadar çıkıyor. 400 tl lik bakım yaptırdım listeyi yazmaya kalksam okumaktan sıkılırız. ama disbratör kapağı buji takımı kabloları ne diyorlar ona panel mi plaket mi onu bile değiştirdik. depo da pislik çıktı depoyu yıkattırdım hortumları temizlendi memeler pisliklenmiş onları temizlediler karbüratörü temizlediler parçalarını yenilediler ama anlamadığım araba zor gidiyor :S acaba rektefiye zamanı mı geldi ? 235 bin de araba.

Lpg beynini kontrol ettirdinmi hic? Lpg sisteminde sorun olabilir... Ustunde hangi kit var markasi ne

spring91

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lpg beynini kontrol ettirdinmi hic? Lpg sisteminde sorun olabilir... Ustunde hangi kit var markasi ne

LPG yi hiç kontrol ettirmedim. araç iç kısmındaki panelde brc yazıyor ama kaput altında mimogaz mı ne öyle bişey var. bilgisayara bağlatıp lpg ayarı yaptırtacam çünkü motora sibap ayarı falan yaptırdım temizlettim aybaşında motor yağını da tamamen değiştirecem.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
LPG yi hiç kontrol ettirmedim. araç iç kısmındaki panelde brc yazıyor ama kaput altında mimogaz mı ne öyle bişey var. bilgisayara bağlatıp lpg ayarı yaptırtacam çünkü motora sibap ayarı falan yaptırdım temizlettim aybaşında motor yağını da tamamen değiştirecem.
lpg sisteminiz duz bilgisayara baglanmaz Sıralı sistem lpgde KAlibrasyon bilgisayarla yapılır ... Eski kunduracılarda mng kargonun yan tarafında Gumusler otogaz var Muzaffer dye bi arkadasım var orda on numara işciliği var istersen oraya bi ugra..

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz.Keyifli Forumlarr...

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin iyi forumlar..

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hoşgeldin keyifli forumlar :eyv

murattemz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoş geldiniz, güzel paylaşımlarda buluşmak dileği ile...