excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fark yok gibi kardesim kafam rahat en azindan bisi olursa rolenin sigortasi gider :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fark yok gibi kardesim kafam rahat en azindan bisi olursa rolenin sigortasi gider :)

abi nasıl yok :D röle takıldıkdan sonra benim kornanın sesi 2 3 kat daha arttı + cok keskn ve netleşti :D seninde öyledir :) sigorta atmaz abi artık aküden geliyor elektrik cünkü. soguk havalardada kesinlikle korna ötmemezlik yapmaz gümbür gümbür çalar :) çalmazsa tekrar götür oto elektrikciye. çünkü %100 çalması gerekir.

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hadi gözünaydın dostum bak ustayı bulunca nasıl çözüldü işte o ustayı bulmak sorun ;)

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi nasıl yok :D röle takıldıkdan sonra benim kornanın sesi 2 3 kat daha arttı + cok keskn ve netleşti :D seninde öyledir :) sigorta atmaz abi artık aküden geliyor elektrik cünkü. soguk havalardada kesinlikle korna ötmemezlik yapmaz gümbür gümbür çalar :) çalmazsa tekrar götür oto elektrikciye. çünkü 0 çalması gerekir.
Kardes hakliymissin sesi artmis. :)

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hadi gözünaydın dostum bak ustayı bulunca nasıl çözüldü işte o ustayı bulmak sorun ;)
Ustad sagolsun :)

jettthasan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar,
konu sorun çözülünce atıl durmuş...
ben de 2013 reno scenic aldım, full donanımlı..
araçta gereksiz korna çalmayı ve çalınmasını sevmem ama korna ikaz ürünü olarak gerektiğinde ( gereklilik-zorunluluk olmalıdır) kullanılmak üzere montajlanmıştır..
scenic kornası da ses olarak da tını olarak da hem zayıf hem aracın görsel heybetli duruşuna yakışmadığını düşünüyorum...
araç aynı zaman da garantili durumda olduğuna göre,
birkaç çeşit korna var bunlardan birini seçim uygun yer varsa yetkili AKBAK PLAZA ankara da taktır mak mı, yoksa bildiğim bir güvenilir elektrikçi de takdırmak mı
1-euro espana dat dat korna reno scenic için diyor sanırım sizin takdırdığınız
2-ferrari korna
3-beş borulu havalı baba film müziği çalan korna
bunların hepsinde röle mevcut
ben havasından ziyade güçlü ses olmasını istiyorum,,
farklı önerisi olanlar da olabilir

ayca_senturk

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 1aydır clio kullanıyorum 2013 model bugün birden kornadan ses gelmemeye başladı ne yapmalıyım yardimci olursaniz sevinirim

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 1aydır clio kullanıyorum 2013 model bugün birden kornadan ses gelmemeye başladı ne yapmalıyım yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba Hoşgeldiniz, Kurallarimiz Gereği Öncelikle ÜYE TANİTİMLARİ Bölümüne Kenidinizi Tanitan Kisa Bir Konu Açmaniz Gerekmektedir.. Sonra Bilgisi Olan Arkadslar Yardimci Olucaklardir..

Tesekkürler..

ogun33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kornayı takmak için tamponu söküyorlarmı acaba bende yeni megan aldım 2009 model exceptıon kornasını degiştirmrk istiyorum