Krom Cam Çerçevesi

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Hocam on numara olmuş gerçekten , ellerinize sağlık.. Ön kelebek cam ve arka kapıdaki küçük kısımada uydursanız daha tamamlayıcı olacak gibi sanki.

darkmessenger

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mete iş yerindeki filitreden dolayı resmi göremiyorum ama, eminim çok şık olmuştur :) Hayırlı olsun...

Gökhan0407

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben krom cam çıtası taktırdım pişmanım arkalar atıp duruyor ne yapabilirim acaba varmı iyi bir yapıştırıcı s-dizayndan aldım

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotolar görünmüyor ama eminim çok şık olmuştur ve araca ayrı bir güzellik katıyordur.Bende bagaj çıtası almıştım S dizayndan, ürünü ilk denemede yapıştırdın yapıştırdın eğik oldu yanlış oldu diye hafiften söksen bile bir daha yapışması imkansız uçlarından bırakıyor. Gittim sanayi den silikon bant dahi aldım tutar düzelir diye ama nafile. Bende söküp yenisini aldım ve öncekini takarken kazandığım tecrübe ile ilk denemede yapıştırdım şimdilik sıkıntı yok. İleride ne olur bilemem. S dizayna defalarca yazdım nasıl düzeltebilirim felan diye ama cevap bile verme gereği duymadılar. İlk aldığımda ertesi gün kargo elime geçti, 2 aldığımda ise tam 2 hafta sonra ancak kargoladılar. Satın aldığım siteler farklı idi sanırım anlaşmalı olduğu malum ptt kargonun sitesine daha öncelik veriyorlar gibi geldi. Bunu dile getirdiğimde ise ürün altındaki yorumlarda, hemen telefona sarıldılar mail attılar, daha önce cevap dahi vermezken bir anda bana ulaşmaya çalıştılar olumsuz yorumu geri almamı yoğunluk nedeniyle özür dilediklerini beyan ettiler :) Ama ben asla geri atmadım ne yaşanmışsa aynen yazdım.