Krom çıtalar

anll23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a. Joy model aracımı Şubat sonu gibi teslim alacağım nasipse. Araçta yan krom çıtalar gelmiyor maalesef joy donanıma ve bende pek hoş bir görüntü olmadığından taktırmayı düşünüyorum. S dizayn da 100 lira gibi bir fiyatı var ve bir arkadaş ben yapıştırma işini hallederim dedi. Servise mi yaptırmak daha iyi olur sizce yoksa kendimiz mi halledelim? Teşekkürler.

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Sponsorumuz s dizayn tum sorularina yanit werir dostum bence servise degil s dizayna git :)

umut67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun kardesim kazasiz belasiz binersin insallah evt joylarda yan citalar yok ve cok kotu duruyor ben serviste yaptirdm yan citalar bagaj alti citasi bide gunduz ledlerin altndaki parlak siyahin ustne nikalaj taktirdim 270 tl verdim ama s dizayndan daha sonra haberim oldu bin pisman oldum serviste taktilar 3 parca garantidn degisti yolda giderken dustu xd ustanin cevabi bu havada yapismaz ztn oldu al s dizayndan yapi markettende cift tarafli bant al gelende banta var ama saglam olmasi icin sende ekle bant zaten yer belli tak gitsin ama sac kurutma makinasi gibi makinayla guzelce isit zimba gibi olur tavsiyem takmadan once citalari taktign plastigi piano black boyat yada kaplat cok guzel olcaktir

bakunin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bu hafta teslim alacagim aracimi diş krom setine 650 TL fiyat çektiler s dizaynda komple krom alsam 350 TL felan tutuyor sordum malzeme ayniymis o yüzden yaptirmadim nasipse önümüzdeki ay yaptiracam sdizayndan

efsanekemalreis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle hayırlı olsun aracın fiyatınıda paylaşırsanız herkes için bilgi olabilir

bakunin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Metalik boya ve stepne var sadece 39300 TL te aldim forumda 29900 leri görünce acayip sinirim bozuldu yalniz :)

anll23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplar için teşekkürler. Aracı Oyak ile aldık. 36 gibi bir fiyata geldi ön sis farı ve stepne opsiyonu ile beraber ve araç beyaz

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Bende S Dizayn dan krom aksesuarlar aldım ve servise taktırdım. Sağlam ve dayanıklı olması acısından bunun faydası olacaktır.

bakunin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Renault finans kredisiyle aldim ondan sanirim 2 bin kusur lira fark var ateş kirmizi benim arac

SedatBnd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplar için teşekkürler. Aracı Oyak ile aldık. 36 gibi bir fiyata geldi ön sis farı ve stepne opsiyonu ile beraber ve araç beyaz

Fiyattan emin misiniz ? Bende oyaktan aynı renk aracı aynı opsiyonla aldım, fiyat 35.000 TL. (34.300+350 stepne + 350 sis farı ve fasılalı silecek)