Krom Çıtaların Montajı hakkında

capturemrah

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bauhause'dan iyi marka bir siyah silikon almaya karar verdim, aralara çok az damla şeklinde uygulayıp yapıştıracağım, sonucu yazarım :) ama ancak hafta sonunu bulur uygulamam.

icon_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
silikon (siyah veya şeffaf farketmez) çok ustaca kullanılmalı bence, çünkü yanlardan taşma felan yaparsa çok kötü durur izde yapar.

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracımda kapı kolları hariç set şeklinde krom yapıldı,serviste yapıldı ancak hiç silikon tarzı bişey kullanmadılar,krom setin içinden çıkan ıslak mendil tarzında birşey var onunla kromu yaptırcagımız yer temizleyip kromun arkasındaki mevcut çift taraflı bantlarıyla yapıştırıp yaptılar,anlicagınız hiçbir katkı yapıştırıcı kullanılmadı,sonuç ise 3 aydır kullanıyorum araçta 180 km hızıda gördüm kar yagmur çamur toz aklınıza ne gelirse araç hepsini yaşadı ve şükürler olsun hiçbir sıkıntı yok ama ilave yapıştırıcı kullanmakta faydalı olacaktır,bir elin nesi var iki elin sesi tarzında:)

Olcay Durmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle araçınız hayırlı uğurlu olsun, Allahım kazasız belasız sağlıçakla kullanmayı nasip etsin. Benim clio 4 un krom çıtalarını reno servise sipariş ettiğim için montajını da onlar yaptılar. Çift taraflı bantlarla birlikte yapıştırıcı kullandıklarını gözlemledim. Krom çıtalar için seffaf bir yapıştırıcı kullandılar, Ön far alt kromları için ise siyah bir yapıştıcı kulllandılar.

Not: Kendinizi Renault Fan Club Üye Tanıtımları bölümünden tanıtmayı unutmayın lütfen...

Merhabalar cıtalar için kaç tl maliyeti oldu teşekkürler ...

Black Mamba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön ve arka far çıtaları kargo dahil 85 tl arkadaşım cam çıtası dahil 150 tl aldı

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Ön ve arka far çıtaları kargo dahil 85 tl arkadaşım cam çıtası dahil 150 tl aldı

Doğrudur, ben reno servisine sipariş verdim. Biliyorsunuz servislerde bu tür ürünler dışarıya göre biraz daha pahalı oluyor..

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Renault bayisine sipariş verdim. Ön arka far çıtaları ve kapı üstü krom kaplama 230tl :) en azından sökülsede rengi atsa da 2 sene garantili olacak:)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Bende Renault bayisine sipariş verdim. Ön arka far çıtaları ve kapı üstü krom kaplama 230tl :) en azından sökülsede rengi atsa da 2 sene garantili olacak:)

Benim ki ile arasında 10 tl var bu da kargo bedeli falandır.:eyv