Krom kapı kolu ve cam çıtası

vitalhaus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim internette her yerden alınmaz, bu işlerin en iyi fabrikası bursada ayrıca çift taraflı band olmaz silikonlu bant üzerinde geliyor sen sadece gelen ürünün içinde ıslak mendil gibi bir temizleme bezi var onla sileceksin bandı çıkartıp yapıştır sonra bez ile bastır bitti gitti bukadar. adres veriyorum. https://www.otoaksesuar.com/ türkiye piyasasına buradan satış yapılıyor. omsa line kuruluşuna ait site kolay gelsin

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim internette her yerden alınmaz, bu işlerin en iyi fabrikası bursada ayrıca çift taraflı band olmaz silikonlu bant üzerinde geliyor sen sadece gelen ürünün içinde ıslak mendil gibi bir temizleme bezi var onla sileceksin bandı çıkartıp yapıştır sonra bez ile bastır bitti gitti bukadar. adres veriyorum. https://www.otoaksesuar.com/ türkiye piyasasına buradan satış yapılıyor. omsa line kuruluşuna ait site kolay gelsin

Abi verdiğin site anlamsız şekilde pahallı benim 20 tlye aldığım ön nikelaj takımı o sitede 70tl

RamirezX

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam krom aksesuarlarda Omsa Line'dan sasmayin. Ucuzunu alirsaniz bir süre sonra paslanma vs. yapabiliyor.

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba aracimi ilk aldigimda s dizayndan almistim butun krom aksesuarlari montajini kendim yaptim cok sujur 3 senedir hicbirsey olmadi hatta cam citasinin birini montaj sirasinda egdim arayip tekrar alabilirmiyim diye sordugumda ucretsiz yenisini gonderdiler. Urunleri gercekten kaliteli s dizayn in.

vitalhaus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim biraz pahalı doğru ama orjinal ürün teneke göndermiyor ben aldım taktım çok güzel aşağıda Yunusemre'nin söylediği S Dizayn da fena değil fiyatı da uygun yani tercih meselesi sen yine kendine göre n11 ve gittigidiyordan bakabilirsin.

Halukkkcannn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki bu ürünleri reno kendi orjinal olarak üretiyor mu piyasadan alsak ilerde satarken vs sorun olur mu bide servis dışı yapsak garanti de veya başka bir şey de sorun çıkar mı bi de stıkırı nasıl temin edebilirim
Teşekürler

akceoglu85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba eğer hala almadıysanız elimde krom kapı bantları için orjinal 4 parça çıtalar mevcut dilerseniz 0507 346 85 00 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz ismim orhan