Kronik sorunlar

Alaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba 2016 clio 4 aracım var. Maalesef kronik sorunlardan muzdaribim. Öncelikle multimedya bölümündeki soyulmalar var. Görüntü olarak çok canımı sıkıyor bir kaç yerden fiyat aldım ama krom kaplama yapan yok. Sadece boyama için 250-350 fiyat çıkarttılar. Ayrıca diğer sorun biraz hızlanmaya başlayınca gelen aşırı rüzgar sesi.
Forumda bir kaç yerde yetkili servislerin bu gibi kronik sorunları ücretsiz hallettiğini okudum. Serviste bunları halleden var mı nasıl hallettiniz ve nerede yaptırdınız acaba?

ieb93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rüzgar sesini sormuştum Kırklareli bayisine, ücretsiz silikon sıkıyorlarmış :D Dedim rüzgar sesi olsun daha iyi.

KoUg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Babamda da makyajsız kasa clio 4 var. Multimedyadaki soyulmayı biz de yaşadık. 4 ay önce garantiden değiştirtmek istedik fakat kabul etmediler. Babam Epey uğraştı sonunda kabul ettiler. Fabrikaya yazmıştı diye hatırlıyorum.
Rüzgar sesi için kelebek cam çıtasına işlem yapıyorlar. Ses azalıyor fakat tam anlamıyla gitmiyor. Bende makyajlı kasa clio 4 var. Sözde bizim kasada ses sorunu çözülmüş fakat rahat bir şekilde duyabiliyorum.

Riquelme1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar bunlar onemli seyler degil takilmayin bunlari siz bile halledersiniz, direksiyon kutusu on amortisor takozlari vs daha onemli mekanik sorunlar yasamayin bunlar hic bisey sonucta b sinifi ekonomik bir arac kullaniyoruz, ha artik bu araclarda cok onemli paralara geldi ama bu aracin kalitesini gostermez paramizin degerli olmadigini ekonomimizin durumunu gosterir.

Alaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar bunlar onemli seyler degil takilmayin bunlari siz bile halledersiniz, direksiyon kutusu on amortisor takozlari vs daha onemli mekanik sorunlar yasamayin bunlar hic bisey sonucta b sinifi ekonomik bir arac kullaniyoruz, ha artik bu araclarda cok onemli paralara geldi ama bu aracin kalitesini gostermez paramizin degerli olmadigini ekonomimizin durumunu gosterir.

Dostum haklısın ciddi bir sorun olmaması daha önemli. Ses sorunuda çok önemli değil müziği açıyorum bastırıyor ama kromun aşılması kötü duruyor. 5 yıllık arabada soyulma olması canımı sıkıyor kötü gösteriyor arabayı

Riquelme1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum haklısın ciddi bir sorun olmaması daha önemli. Ses sorunuda çok önemli değil müziği açıyorum bastırıyor ama kromun aşılması kötü duruyor. 5 yıllık arabada soyulma olması canımı sıkıyor kötü gösteriyor arabayı

O krom yada cerceve tam cikimiyormu biraz arastir youtube de felan guzel bi sekilde boyaya bilirsin yada kaplaya bilirsin.

Alaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Youtube de adamın biri krom çıtayı çıkartıp piano Black boyamış. Güzel olmuş ama o çıtayı çıkartmak zor iş. İşin ehli olmak gerekiyor