KT COUPE - Kışlık Bakım

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biliyom kardeşim dün gece ordaydım 12den sonra biraz turladık test ettik hatta araç arkadaşımındı zaten soledigime pişman etti satılık diye gitti 16bin kredi cekti ufak tefek sorunları war onunda bakalım..sende araştırıyon dimi forumda bak sis farı fln satan cıkar olmadı bi konu aç bana bu lazım diye ilgilenemedik gülüm seninlede ya halletcez bakalım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakım candır, kış öncesi yerinde bir bakım olmuş.

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben herşeyini yapmıştım sadece rolanti motoru arızalıydı, karterden yağ damlatıyordu sökülüp komple sıvı contayla etrafının dönülmesi lazımdı. Başka sorunu yoktu zaten. Şimdi de aynı şeyler var umarım çözülür çok özel o araba benim için halen :) Fıskiye işi yaz dönemine geldiğinden dikkatimi çekmedi açıkçası. Tarık ta kullanmadı zaten doğru dürüst arabayı. Muhtemelen bendeyken bozulmuştur. Bir ara tesadüfen sigortasının atık olduğunu görmüş ve değiştirmiştik. Ama hiç test edipte çalışıyormu diye bakmadım :D

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladım kardeşim eline emeğine sağlık herşeyi yaptıgından sonuna kadar eminim ve öyle rahat aldım biniyorum zaten tabikide ufak tefek sorunlar olucak fıskıye fln takmıyorum bile kafaya zaten,evet karteride halletcem onu konusmustuk alırken zaten bu rolanti valfinden şüpheleniyoz hep ama benzindeyken yapmıyoki ama melet şey :S sen antifriz fln komple koymuştun sanırım dimi bide devir daim pompası fln değiştimi sendeyken? bunları merak ettim sormak istedim.ya geçenlerde hep aklımdaydı sorucam dediğim şey aklıma geldi bu arada :) ya radyo anten iptali yapmıştın ya sen güzel olmuşta ben teyp taktrdım yeni güzel bişey aldım çok şükür istedigim gibi ama anteni takmış adam arkadan soketini gel gelelim hiç bi radyo çekmiyohımm

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tuğrul hepsi değişti için rahat olsun. Tıkalı bir boru vardı hararete sebe olup su eksilttiriyordu. Onu da halletmiştik devirdaimi değiştirirsen iyi olur acelesi yok ama dediler. Rolanti dalgalanması şimdiki arabamda da var o kadar ayar vs yaptırdım ama düzelmiyor. Anteni de iptal ettirdim arka fıskiyenin dibine delik açıp oraya yeni anten takacaktım ama kısmet olmadı. Yani antenin kablosu normal anten yerinin orada boşta duruyor. Antifirizi vs tamdır ama organik değil o mavi renk olanlardan koymuştuk.

Son düzenleme: