Kubilay Kardeşimin Ziyaret Fotoğrafları

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır değil hehe hehe çamurdan korunma taktiği kör muşamba hehe hehe
Fotolara tekrar göz atarken birden yıldırım çarpmış gibi oldum kurban olayım bana o paspasların shop olduğunu filan söyle :aytuğ:aytuğ:aytuğ

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hayır değil hehe hehe çamurdan korunma taktiği kör muşamba hehe hehe

Gece gece bunalıma soktun kardeşim beni sağolasın:aytuğbunu anca falezlerde tekilla çözerheheyaw mübarek muşambada olsa azda o altındaki sanat eserinin ruhuna göre bi muşamba deseni seçmezmi insan:cool:yok yok tekillada kesmez benihehe

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 saatlik ömrü oldu zaten abi :D çok şiddetli yağmur sonucu aracıma binmeye kıyamadım ya akabılarımı çıkartacaktım yadaki kör muşambaya devam bende öyle yaptım muşambaa iconcanımı çamurlardan uzak tuttu herşey iconcanım için hehe hehe hehe
Gece gece bunalıma soktun kardeşim beni sağolasın:aytuğbunu anca falezlerde tekilla çözerheheyaw mübarek muşambada olsa azda o altındaki sanat eserinin ruhuna göre bi muşamba deseni seçmezmi insan:cool:yok yok tekillada kesmez benihehe

memo_16

Bilgi Girilmemiş
yapma abi o kadarda değil, Kubilay abinin İconcanı görsen sen daha fabrika kokusu duruyor üstünde tertemiz, ee insan titiz olunca böyle yapcak mecbur biraz ortam çamurluysa sürekli çamur yapcama arabayı muşamba sererim bende hiç sorun değil yeterki araba temiz olsun :D :eyv

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim nasılda biliyor titizliğimi :D

Teşekkürederim
:eyv
yapma abi o kadarda değil, Kubilay abinin İconcanı görsen sen daha fabrika kokusu duruyor üstünde tertemiz, ee insan titiz olunca böyle yapcak mecbur biraz ortam çamurluysa sürekli çamur yapcama arabayı muşamba sererim bende hiç sorun değil yeterki araba temiz olsun :D :eyv

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Güzel Baskın Olmuş Ayaklarınıza Sağlık :eyv

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş