Kubilay,Sinan,Barış,Galip,Mehmet Ankara Mini Buluşması

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
la Kubilay abinin dogum gunuymus ya aklimdaydi pasta kesmek de unuttum ya tuh

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayaklarınıza Sağlık gençler yine güzel bir akşam oldu yalnız memo araç yıkama olayını atlamışsın hayır ola hehe

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
la Kubilay abinin dogum gunuymus ya aklimdaydi pasta kesmek de unuttum ya tuh

bende gelince faceten gördüm yoksa yapardık bişeyler :S

Bunları telafuz etmeniz yeter Allah razı olsun

hiç gereği yok kardeşim düşünceniz için çook teşekkürederim doğum gübü tadında bir vakit geçirdik zaten :D
:bravo

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Ayaklarınıza Sağlık gençler yine güzel bir akşam oldu yalnız memo araç yıkama olayını atlamışsın hayır ola hehe

abi seninki temizdi zaten Galipte temizledi bi ara bizi ıslatsada arabayıda temizledi Sinanınki sıkıntı çıkardı biliyosun ama çekim yapmak o anda hiç gelmedi :)

ömer61

Ömer PANCAR, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
muhabbetiniz daim olsun .. ya bir türlü gelemedim şu ankara'ya.. bir çok kez duraklamadan geçtik içinden fakat şöyle bir detaylı gezmek nasip olmadı:)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Meggye zift gibi yapışmıştı çamur sıkıntı çıkarması çok normal oldu :D 2 defa yıkanan araç halen lekeler ve çamur içinde idi hehe
abi seninki temizdi zaten Galipte temizledi bi ara bizi ıslatsada arabayıda temizledi Sinanınki sıkıntı çıkardı biliyosun ama çekim yapmak o anda hiç gelmedi :)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
muhabbetiniz daim olsun .. ya bir türlü gelemedim şu ankara'ya.. bir çok kez duraklamadan geçtik içinden fakat şöyle bir detaylı gezmek nasip olmadı:)
Saol Ömer abi, muhakkak bekleriz Ankaraya ve geldiğinde haberimiz olsun :eyv sınavımız dersimiz çok önemli bi işimiz olmadığı sürece başımızın üstünde yerin var :eyv
Meggye zift gibi yapışmıştı çamur sıkıntı çıkarması çok normal oldu :D 2 defa yıkanan araç halen lekeler ve çamur içinde idi hehe
hakket ya bi çıkmadı gitti :D :D 3. yıkamaya gitseydi yeriydi :D :D