Kumanda İle Camlar Otomatik Olarak Kapanmıyor

erdincvarli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar aracım 2011 model privilage megane lerde bu özellik vardı ama fluance bu özellik yok galiba, aracın camları açıkken kumanda ile kapatma düğmesine basılı tutunca kapanıyordu fluancede bunu yapamadım başka bir yöntemi varmı yoksa bu özelik fluancede kaldırıldımı,
Benim de 2005 Megane'ım vardı ve şu anda da 2011 model privilege'ım var. Aynı hayal kırıklığını ben de yaşadım. Forumda bununla ilgili geniş kapsamlı bir konu olduğunu hatırlıyorum. Kısaca 2010 ve 2011 model Fluların hiçbirinde bu özellik yok ve sonrasında eklenme gibi bir durumda yok.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, camlar açıkken kapatma tuşuna iki defa basarsanız camlar otomatik olarak kapanır ve araç, içeriden dahi açılamayacak şekilde kapılarını kilitler.

İsterseniz bir deneyin, zannediyorum ki sizin aracınız da bu sistemle çalışmakta.

benim extrem aracımda bu özellik yok

alicem123

Ali Öztürk, Megane 3 1.5 DCİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kilit tuşuna üst üste iki defa basmayı denediniz mi ?

cennker82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamun aleyküm.Benim aracım Fluence 2012 dynamic kilit tuşuna arka arkaya 2 kez basınca camlar kalkıyor..

alicem123

Ali Öztürk, Megane 3 1.5 DCİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir çok kez denedim, ama reno bu konuda dediğim gibi biraz dengesiz mesela 2011 modellerinde yok, 2012 modellerin var bu özellik,

Ama bu biraz normal değil mi ? :) sonuçta ortada model farkı var

rcp3457

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 business fluence var bende bikere kapatma tuşuna basın sonrasında uzun basın camlar otomatik olarak kalkıyor. yada kapılar ve camlar açık ise anahtarın algı mesafesinden çıkınca yine camları kaldırıp kapıları kitliyor