Kumaş temizlik ürünü

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyler aracımın camı açık kalmıştı birden yağmur bastırınca kapı içi kumaşlarda lekeler oluştu dün bir kaç ürün denedim ama hiç işe yaramadı sizin önerebileceğiniz bir ürün varmı dır şöyle etkili ama kumaşa zarar vermeyecek.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben gecen sene araci aldigim hafta ihlas`in hali yikama makinesiyle giristim koltuklarda gram leke kalmadi rengi yerinde oturdu :eyv 3-4 saat ugrastigimi hatırlıyorum ,imkaniniz varsa oyle yapin derim ayrica alt dosemeyi bagaji vs.de yikarsiniz 0 gibi olur arabanin havasi degisir :eyv hafta sonu sadece taban dosemesini su ve bezle sildim bi kir.cokti vuu konusu vardi forumda arabadaki hava cidden degisti :)

Bu mesaj Tapatalk ile yuvarlanmıştır..!

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir deneyim bakalım en azından o çekiyor, sanırım içine işlediği için sürtmek para etmiyor.

ikaragozlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nway in loc diye bir ürünü var
neredeyse çıkartamadığı leke yok
denemeni tavsiye ederim

Moderatörün son düzenlenenleri:

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nerelerden temin edebiliriz bu ürünü.

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonax'ın döşeme ilacı var camsil şeklinde 10 lira civarı birşey koçtaş'tan almıştım ben çok memnun kaldım onceki aracımızda denemiştim koltukları bej rengindeydi gram leke kalmamıştı tavsiye ederim..

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En azından bunu bulabilirim burası küçük bir yer olduğu için her istediğimiz ürünü bulamıyoruz.