Kuşlar özellikle bizim araçlara pisliyor :))

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bıktım ben bu kuşlardan arkadaş.. etraftaki arabalara değil hep geliyo bizimkinin üstüne yapıyor.. hem de bir taneyle de bırakmıyorlar.. sağlı sollu atış yapıyorlar mübarek..

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 4 olmayanlarada güzel yapıyorlar ama farketmiyor bizim olması yeterli :)) uzaktan nişan alıyorlar pat pat ohh yapıştırdık agaaa kaç kaç diyorlar sanırım :)))

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
clio 4 olmayanlarada güzel yapıyorlar ama farketmiyor bizim olması yeterli :)) uzaktan nişan alıyorlar pat pat ohh yapıştırdık agaaa kaç kaç diyorlar sanırım :)))

Kaportada Duz Yere Yapsinlar Sorun Degil De
İki Kapi Arasina Nisan Alanlari Ne Edecez ;)

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabayı ne zaman yıkasam mutlaka saldırıya hedef oluyor hele bizim buraların martıları b17 mubarek :aytuğ

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şeytan diyor yakala kuşları kıçlarına don tak :)))))

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Arabasına Pisleyen Kuşun Yuvasına Bakın Ne Yaptı! video izle - Komedi - Mynet - Video

Z
Z
images
QGzcp8HE5weAclhfiq8AHTWjqwOpM7iRBdW5UjcjTFN5MdbFQc.jpg

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

yaz boyu ağaç altına gelince hep meyveler batırdı, park etmemeye çalıştım oralara. tam meyveler bitti rahatladım dedim, bu sefer kuşlar boya badana yapmıştı, meyve varken kuş konmuyordu galiba:D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kuşlar işi biliyor...