Kutu içi Hava Filtresi Ses Yapar Mı?

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Semih'in coupesinde green kutu içi var, ufak ufak homurduyor orjinal filtre olmadığı bariz belli ;)

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendede var K&N kutu içi filtre..Ses yapmıyor sadece biraz daha hava emiş sesini duyuyorsun..(Bu arada benim aracım dizel).
Gaza olan tepkimesi daha iyileşti aracın..Ama bence çok para o kadar para verilmez buna..

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Semih'in coupesinde green kutu içi var, ufak ufak homurduyor orjinal filtre olmadığı bariz belli ;)

​Hafif bi ses istiyorum zaten araç dizel :)

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendede var K&N kutu içi filtre..Ses yapmıyor sadece biraz daha hava emiş sesini duyuyorsun..(Bu arada benim aracım dizel).
Gaza olan tepkimesi daha iyileşti aracın..Ama bence çok para o kadar para verilmez buna..

Evt fiyat çok yüksek gerçekten ama deymiş bence ya çekişi daha ii olmuştur

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne ugrasıyosun filtreyle benzinliyse aracın yapıstır otto spec egzozu dizelsede seni götüreyim egzozcuma yapsın sana rüzgar egzoz bi bakan bi daha baksın :)

amacim ne araca performans katmak ne de barzo islerle ugrasmak..
orjinali bozmadan kutu ici aldigimz kn filtrenin, orjinalinden ne farki oldugunu,
o kadar parayi neden verdigimizi sordum.

Falmor

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
amacim ne araca performans katmak ne de barzo islerle ugrasmak..
orjinali bozmadan kutu ici aldigimz kn filtrenin, orjinalinden ne farki oldugunu,
o kadar parayi neden verdigimizi sordum.

Performansı etkiliyor,ancak asıl fark egzost sistemiyle birleştiğinde ortaya çıkıyor.Ömür boyu garantili temizle temizle tak.

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1m km garantili sonuçta o zaman a kadar arabayı satarız :) 1 yıla vurdugunda snaırım daha ucuza geliyo aslında