Kuymak Style F7R Filtre Çalışması

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Can orjınal kutulardan bahsedıyor:D

PuLaTHaNeLi

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkes filtreleri sökmüş zaten bu filtreler nerde peki :)

Ah Ozan abim ah o filitreleri söküp ne yaptıklarını bi bilsem :D Servise sordum başka bir modeli uyduralım dedim. Açtı pc yi baktı baktı dediki ben bulamadım anlarsan gel birde sen bak. Ne lanet şeymiş bu ya dedi dedim tamam önemi yok :D:D Ne diyeyim servis bunu dedikten sonra ben :D Bir yolu vardır elbet ama ne işte :)

Halil abi biraz elleşecem arabayla önümüzdeki hafta nöbetimin saatleri uygun hayırlısıyla bişeyler yapacaz. Ses konusunda haklısın ama altımdaki ferrari değilki bağırıpta onun kadar gitmedikten sonra ne lazım bana ses :D:D E Feruşu alacak parada yok en iyisi sessiz sessiz sağdan sağdan gitmek abi :D

H_Yasar ALTUNTAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gayet guzel olmus bence
ellerıne saglık
paylasım ıcın tsk ler

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
F7R ları denemek lazım aslında ne gidiyor diye :) f7r deneyecek rakip arıyor kendi klasmanında ama F7R ile hiç denememiş aracın motor saglık durumunu kontrol açısından güzel deneme olur abi istersen haberleşelim bigün ayarlarız

PuLaTHaNeLi

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Can bu pazar kpss sınavı için çorluda olacağım. O gün ayarlayabiliriz bişeyler pazartesi Bismillah deyip dalıyoruz şanzuman vs iniyor yerlere. 1 hafta arabasız kalacağım o yüzden bu pazar en uygun tarih ama deneyecek F7R nerde bulacaz???

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
F7R ları denemek lazım aslında ne gidiyor diye :) f7r deneyecek rakip arıyor kendi klasmanında ama F7R ile hiç denememiş aracın motor saglık durumunu kontrol açısından güzel deneme olur abi istersen haberleşelim bigün ayarlarız

Bende denemek istiyorum ama şu ana kadar denk gelmedi.

PuLaTHaNeLi

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trabzonda bir tane vardı abi sarıdan dönme şanzuman yeni elden geçmişti birde benzin pompası yeni değişmişti veya değişecekti o aracın. Galatasaray maçı akşamı Trabzonda turluyordu araç. Sahil yoluna çıkınca gaza köklemişti şöförü bende peşine takılmıştım. 4. viteste yetişip sollamıştım. Kullanan sahibi değildi çünkü sahibini tanıyorum. Basmadı diyeceğim ama sollarken 150 ile gidiyordum ve oda sağdan soldan makas ata ata gidiyordu. Planlı bir deneme yapmak lazım elbette böyle hiçbişey anlaşılmıyor malesef.

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bitane var anadolu yakasında yana döne deneyecek F7R arıyoruz :) Chipledim arabayı bide filtre eksos var.. ama motor durumu çok güzel maşallah.. çorlu tarafı ters kalıyor abi birde dar oralar.. olursa gece anadolu yakasında olabilir

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bitane var anadolu yakasında yana döne deneyecek F7R arıyoruz :) Chipledim arabayı bide filtre eksos var.. ama motor durumu çok güzel maşallah.. çorlu tarafı ters kalıyor abi birde dar oralar.. olursa gece anadolu yakasında olabilir

Aslında benimki de ideal olur.Chipli ve Chipsiz farkını görürdük.
Belki bir gün denk gelir.