Lada Fransızların Oldu !

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Bende eski Lada'cıyım icabında al sana kol vede kanat +1hp:aytuğ

duvari_delen_lada_02.jpg

Varmı başka izah tarzıhehe

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende eski Lada'cıyım icabında al sana kol vede kanat +1hp:aytuğ
Varmı başka izah tarzıhehe

Sende Bizdensin Abi, Ayrıca Buna Montaj Diyeni Çok Gördüm Elimde Farklı Açılardan Detaylı Resimler Var, Saygılar cenker

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
FRENE YABANCI hehehehehehehehe

duvari_delen_lada_02.jpg

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Sende Bizdensin Abi, Ayrıca Buna Montaj Diyeni Çok Gördüm Elimde Farklı Açılardan Detaylı Resimler Var, Saygılar cenker

duvari_delen_lada_01.jpg

Montaj diyen versin bana bir Lada ve duvar uygulamalı gösterelimmmhehe

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renonun yönetimi almasıyla yerli oto yan sanayi firmalarının Rusya'ya ihracatının artacağını düşünüyorum...:eyv:eyv
Birşekilde Ladalar Renolaşacaktır, umarım yan sanayicimizin yüzü güler...:eyv:eyv

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renonun yönetimi almasıyla yerli oto yan sanayi firmalarının Rusya'ya ihracatının artacağını düşünüyorum...:eyv:eyv
Birşekilde Ladalar Renolaşacaktır, umarım yan sanayicimizin yüzü güler...:eyv:eyv

Bende Tam Aksini Düşünüyorum Teorim Şu Şekilde; Şimdi Avrupa'nın En Büyük Otomobil Fabrikası AutoVaz ( Lada ) Bence Renault Ağır Ağır Elini - Ayağını Ne Yazık'ki Türkiye'den Çekecek Çünkü Lada İle Yapılan Anlaşmada Bazı Renault ve Nissan Modellerinin Bu Fabrikada Üretileceği Yönünde Bir Kutucuğa İmza Atılmış, Neyse Umarım Benim Düşündüğüm Gibi Olamaz ıslık

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bende Tam Aksini Düşünüyorum Teorim Şu Şekilde; Şimdi Avrupa'nın En Büyük Otomobil Fabrikası AutoVaz ( Lada ) Bence Renault Ağır Ağır Elini - Ayağını Ne Yazık'ki Türkiye'den Çekecek Çünkü Lada İle Yapılan Anlaşmada Bazı Renault ve Nissan Modellerinin Bu Fabrikada Üretileceği Yönünde Bir Kutucuğa İmza Atılmış, Neyse Umarım Benim Düşündüğüm Gibi Olamaz ıslık

Anlaşmalardaki sıkı pazarlıkları bilmek gerek.:soru Bursa'nın önemi azalırsa çok üzülürüm açıkcası.
Montajda olsa yerli üretim, üretimdir...:eyv

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

belki de kılpayı kaptım clioyu ya da geç de olsa samarama kavuşabilirmişim az daha beklesem bilemedim hımm

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lada kardeşimiz oldu desene Kaan.:)