Laguna 2 kart okuma sorunu

Brky.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen hafta aldığım lagunamda araç kartı zaten tek bir noktada daha doğrusu milimle okuyordu bende hep o noktaya getirip arabayı çalıştırıyordum ama bugün kartı taktım elektriğin geldiği noktada durdurunca elektirik gelmedi. Elimle kartı yukarı kaldırınca geliyor bırakınca elektrik yeniden gidiyor. Elimle kaldırıp çalıştırdım arabayı kartı bıraktım elektrik gitmedi o şekilde eve geldim ama bişey olmasından korkuyorum bu şekilde arabaya binmeye devam ediyimi sorunun çözümü nedir yardımcı olursanız çok sevinirim.

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kart yuvasında sıkıntı var sanırım. Değiştirseniz daha iyi olur. Gün gelir hiç okumaz yolda kalırsınız, çalıştıramazsınız

Brky.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki maliyeti kaç lira olur tahmini olarak

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çıkma bulunabilir kart yuvası. Araştırın google ile. 200-300 e çözülür

Brky.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim

tsaritas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kart yuvasını çıkarın içindeki tırnaklar kırık büyük ihtimalle kırılan yerleri göreceksiniz iki adet tusa baskı yapacak olan tırnaklar tuşların üstünde birsey yoksa zaten kırılmıştır yerine uygun birsey uydurursanız düzelecektir içinde iki tırnak var biri aksesuar elektriğini acar diğeri aracın çalısması icin sistemi Acar form içinde bu tırnaklar ile ilgili konular var göz atmanda yarar var

Sent from my iPhone

Brky.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen dediğin gibi olmuş abi çok teşekkür ederim

tsaritas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica ederim dostum umarim yararlı olmustur ve kart yuvasını komple değiştirmene gerek kalmamıştır [emoji6]

Sent from my iPhone