Laguna 2 Polen Filtre Değişimi

V6-paz-V6

KürşaD : düplü ve öfkeli,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çevre filtre adamların fabrika varmış içerisi ana baba günü.. Önce yan tarafında bir parçacıya girdim adam orjinal var dedi 58tl (polen filtresi). Yan sanayi sordum bilmiyorum diye kıvırdı bi dükkana daha girdim adam ben filtre satmıyorum hiç sağda solda arama karşıda çevre filtre var ordan iyisini ucuzunu bulamazsın dedi. Gittim aldım polen filtresi benim kullanılamaz olduğu için karşılaştırma yapamadım. Ama hava filteresi serviste değişmişti dayamadım meraktan onu söktüm arada neredeyse fark yok

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya arkadaşlar hava filtresi+ polen filtresini 11Tl ye aldım bedava değilmi banamı çok ucuz geldi servis sırf polene 65 istedi

KürşaD be 11 TL lik filtreyi takmazdım V6 ya. Karizmayı resetledi şimdi benim gözümde.
En az 150 tl olmalıydı V6 nın filtresi hehe hehe

V6-paz-V6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
KürşaD be 11 TL lik filtreyi takmazdım V6 ya. Karizmayı resetledi şimdi benim gözümde.
En az 150 tl olmalıydı V6 nın filtresi hehe hehe

abi şu saatten sonra fark yapmaz ben o Düpü taktırdığım anda çizildi V6nın karizması:) şu avatarıma üstündeki yazıya baksana:):)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çevre filtre adamların fabrika varmış içerisi ana baba günü.. Önce yan tarafında bir parçacıya girdim adam orjinal var dedi 58tl (polen filtresi). Yan sanayi sordum bilmiyorum diye kıvırdı bi dükkana daha girdim adam ben filtre satmıyorum hiç sağda solda arama karşıda çevre filtre var ordan iyisini ucuzunu bulamazsın dedi. Gittim aldım polen filtresi benim kullanılamaz olduğu için karşılaştırma yapamadım. Ama hava filteresi serviste değişmişti dayamadım meraktan onu söktüm arada neredeyse fark yok

Yaw bırak bu işleri KürşaD kandırmışlar kesin seni kağıt parçasını filtre diye vermişler sana...:D

V6-paz-V6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hava filtresini takmadım daha bagajda duruyor bugün buluşmada cemaat bakar bi yorum getirir :) :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben dedim altta arama diye :D Geçmiş olsun :aytuğ
Yeri kolaymış :aytuğ

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Senin ciğerler bitmiş Kürşad...:D

V6-paz-V6