Laguna 2 Su alıyor

Kıvo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı günler herkere...
Arabam sabah işe gitmek için park ettim yagmur yoktu ögle vaktin den sonra saglam bi güzel yagdı uzun süre iş cıkışı gittim sag ön tarafta ıslaklığı gördüm pas pasın üstü ve altı su vardı cok degil ama su belliydi kendimce torpidonun altına egilip baktım elledim bişey yok kuru kapıları actım bütün fiilleri kontrol ettim sadece o kapının eşiğindeki fitil ıslaktı oto elektirikciye gittim baktık kapı eşiginin üstündeki plastigi söktük bişe yok sag ön direğe baktık yok gittim camcı ya ön camın altına baktı yok gidere baktık yok şuan bulamıyoruz anlamadım gitti..
Ben günde 2 - 3 litre su içerim galiba benim içtiğim su arabadan cıkıyor anlamış degilim.😊
Saygılar..

makturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renaultların tamamında model fark etmeksizin var sanırım bu sorun. Birkaç ay önce benim Megane 3'te su almaya başladı en sonunda su kaloriferin ayak altına üfleyen kanallara kadar dolmuş,polen filtresi falan tamamen ıslanmış. Servis temizlemişti dün baktım taban halısı yine nemli sanırım giderler çok çabuk tıkanıyor gerçi siz giderler temiz demişsiniz ama bence ön camın altındaki plastik muhafazyı çıkarıp iyice temizleyin hatta davlumbazı söküp gider kanallarının içine basınçlı hava verin büyük ihtimal ordan kaçırıyordur.

Kıvo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyw usta ama üstten bidonla su döktük normal bir şekilde önden giderden su akıyor bugün tekrar aradım elektrikçiyi giderler normal dedi anlamadım gitti ya bi ara hortumu baglıyacam araba üstüne içerden sökecem eşikleri bakacam

Kıvo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet bugün su işini buldum.
hortumu tavana bıraktım akar halinde geçtim içeri bekledim dakika sürmeden su içeri geldi kapı iç fitil ıslak (fitil üstten ıslaktı içi kuru)ve kapının altından geliyordu galiba kapı gideri zannettim kapı acık su tuttum ama malesef kapı döşemesi altından geliyordu camcı ya gittim kapı iç naylonu yırtılır suyu döşemelere verir dedi bi döşemeciye gidecem inş bakalım başka bişey cıkmazsa inş bu şekilde halledecem

Kıvo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet bugün su işini buldum.
hortumu tavana bıraktım akar halinde geçtim içeri bekledim dakika sürmeden su içeri geldi kapı iç fitil ıslak (fitil üstten ıslaktı içi kuru)ve kapının altından geliyordu galiba kapı gideri zannettim kapı acık su tuttum ama malesef kapı döşemesi altından geliyordu camcı ya gittim kapı iç naylonu yırtılır suyu döşemelere verir dedi bi döşemeciye gidecem inş bakalım başka bişey cıkmazsa inş bu şekilde halledecem