laguna 2006 modifiye

oktay39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
h7 8000 k xenonum var onları taktırıcam.yaza doğru kaliperler kırmızı olucak.güzel bi egzoz ucuda almak gerekicek galiba güzel bi görüntü için? :)

orkhun

Bilgi Girilmemiş
farlara guzel bır xenon
sonra guzelcne bır basma
güzel de bir jant :) ımkan varsa oz yoksa könig bak bence :) kendı zevkıme gore yazıyorum yanlıs anlasılmasın
bence bu kadar kafı bu araca kasası harıka bence fılm cam olabılır bır de
filtre olarak hks mantar al daha kullanıslı :)
egzos ucu da cok yakısır bence demıssın zaten :)

oktay39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bastımmı orda bana bakmayan kalmıycak öyle bişey varmı ? ;)

emre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.6 benimde lagunam var yay al mutlaka 3,5 hr tavsiye ederim hava filtresi acik takarsan ses olur sma verim dusuyor kelebek uzak kaliyo cok iyi bir cai olucak yada kutu ici kn ben bundan kullandim sonrasinda 3.0 orjinal janti aldim egzost uc cikartinca cirkin oluyo o sebepten kat iptal komple 60 lik boru spor kazan ve spor tup taktim birde yazilim yaptim gayet keyifli oldu aracim bunlari tavsiye ederim kanat olarakda orjinal ekipman getirtmistim gayet keyifli ve guzel gorunlu bir aracim oldu flu laguna olarak resimlrri mevcut :) yaptigim bu kadar islemle babamda keyifle biniyo abarti hic yok arabamda :) tavsiyelerim bu sekilde

oktay39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim peki senin filtre nette ilanı vs varmı kusura bakma motordan tam anlamıyorum :) fiyat vs ne onlarda? kısadan bi ses tesisatı çıkarırmısın ? pioneer 1400 w düşünüyorum ama anfi mid vs bide lagunanın orjinal teybinde amfi çıkışı yok amfi çıkışıda lazım olucak acaba arttırıcı gerekirmi ? :)