Laguna 3 GT dci-220 HP

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Videonun 1.30 sn sine dikkat

V6-paz-V6

KürşaD : düplü ve öfkeli,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her türlü kapışırım:)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tüpçüye bak sen...:D

Fethi

Fethi Beyazay,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç iyi duruyor ama :)

ustaoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 4ws özelliğini sevmiyorum ya, son derece gereksiz bi özellik ve yüksek hızlarda gayet sıkıntı. gerçi yüksek hızlarda devredençıkıyor diye biliyorum ama yine de ekstra ağırlık ve mekanik parça fazlalığı :) ama konunun özüne yani yukarıda ki mavi lagunaya gelirsek işi bitirmiş :)

atilagencer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence araç park ederken ekstra hafifleşen direksiyon gibi sadece sürücü tarafından devreye sokulmalı. Uzun yolda gerek olacağını zannetmiyorum.

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biçer döver gibi alet :)
ayrıca adamlar kilisenin çanını çınlattılar bizim memlekette bu tarz reklamda ezan okutsan memleket elden gidiyo derler

mark_schmitz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yurt dışında yaşıyorum. Aynı aracın 2011 modeli var bende.Siyah renk. Dizel 2 motor 185 beygir.
Arka tekerlekleri dönen modeli 4 CONTROL dür. ben çok araba sürdüm,ama böyle güzel manevra alan araç ilk defa sürdüm.özellikle şehir içinde aracın arka
tekerleğinin dönmesi super bişey. herkeze tavsiye ederim.aracın içi de son derece lüx ve ergonomik. türkiyede çok baktım ama hiç 4 CONTROL görmedim..

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yurt dışında yaşıyorum. Aynı aracın 2011 modeli var bende.Siyah renk. Dizel 2 motor 185 beygir.
Arka tekerlekleri dönen modeli 4 CONTROL dür. ben çok araba sürdüm,ama böyle güzel manevra alan araç ilk defa sürdüm.özellikle şehir içinde aracın arka
tekerleğinin dönmesi super bişey. herkeze tavsiye ederim.aracın içi de son derece lüx ve ergonomik. türkiyede çok baktım ama hiç 4 CONTROL görmedim..
tek tükde olsa var...