Laguna 3 kapi kilit sorunu

mertsaglam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2008 model laguna 3 arabamin sol ön kapi kilidinde bir sorun olduğunu düşünüyorum...

Bazen ilk seferde kilitleniyor bazen de 5-6 defa kilitleme tuşuna basmam gerekiyor...

Ayni işlem açarken de yaşaniyor.

Bazen ilk seferde açiliyor bazen de 4-5 kere bastiğimda açiliyor..

Ve bu da beni çok sinir etmeye başladi yavaş yavaş

bu konuyla ilgili bilgisi olan yardim edebilecek birileri var mi ?

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de Laguna Coupe 3 var benzer bir sorunu ben cep telefonu Keykard a yakınken yasıyorum, Belki alakası olabilir, sorun onunla alakalı degilse servise gostermende fayda var, Kilitleme tusundan kastın Anahtar üzerindeki diye dusunuyorum belki pili zayıflamışda olabilir.

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merkezi kilit motorunda bir sorun olabilir veya çalışan mekanik aksamında tozlanmadan kaynaklı çalışma problemi olabilir

mertsaglam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kart pili zayıf yazıyor ama bütün kapılar kilitlenip açılırken bir tek sürücü kapısında sorun var..

ahtapot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardesım aynı sorun benım basımada geldı bu laguna 3 lerde genetik bir problem oldugunu dusunuyrm..serviste 490 tl para cektıler kilidi degıstrmek ıcın ben bunun kullanıcı hatası olmadıgını dıyıp mais bunu garanti kapsamasındn değiştirmesini söyledim aracımın garantisi bitmişti ama bunun ustunde calısma yapıp bana yenıden donduler 490tl parcayı 185 tl degıstırdıler..

mertsaglam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her türlü bizden para çıkacak yani kronik bir sorun dahi olsa.