Laguna 3 teyp sorunsali

necatimoroy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar. Suan kullandigim 2008 model laguna aracimda bluetooth teyp bulunmamakta. Eger orjinal bluetoothlu teyp alirsam kullanabilir miyim?

39 BB 151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kullanabilirsiniz abi bir sorun olucagını zannetmiyorum sonuçta orjinal alıcaksınız :)

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kullanamazsınız. Sadece müzik kullanırsınız. ÇÜnkü tavandaki mikrofon tesisatı orjinalinizde yok. kumanda da bluetooth ayarları yok. Bende aynı arabadan vardı. Ebaydan 20 tl ye bluetooth aldım. müzikleri kablosuz dinleyebiliyordum. fakat telefon görüşmesi yapamıyordum

necatimoroy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kullanamazsınız. Sadece müzik kullanırsınız. ÇÜnkü tavandaki mikrofon tesisatı orjinalinizde yok. kumanda da bluetooth ayarları yok. Bende aynı arabadan vardı. Ebaydan 20 tl ye bluetooth aldım. müzikleri kablosuz dinleyebiliyordum. fakat telefon görüşmesi yapamıyordum
Telefon konusma amacim yok zaten muzik dinlesem yeter. Ancak soyle bir durum var eski bi reno satis muduru bindi arabama sende mikrofon var dedi. Auxla muzikle ciddi ses kaybi oluyor
5a9af0f4de03bcf8256d4e88025aedb4.jpg

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telefon konusma amacim yok zaten muzik dinlesem yeter. Ancak soyle bir durum var eski bi reno satis muduru bindi arabama sende mikrofon var dedi. Auxla muzikle ciddi ses kaybi oluyor
5a9af0f4de03bcf8256d4e88025aedb4.jpg

Aynanın altında birtane mikrofon var galiba..ama sizin göstermek isteidğiniz delikli yer herhalde. mikrofon olmayabilir. onu sökün bakın bence. Direksiyon kumandasında tel yazısı yoksa oda uyumlu değildir.Ben bluetooth dan dinliyorum en ufak ses kaybı yok..Benimki orjinal tabi..

necatimoroy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynanın altında birtane mikrofon var galiba..ama sizin göstermek isteidğiniz delikli yer herhalde. mikrofon olmayabilir. onu sökün bakın bence. Direksiyon kumandasında tel yazısı yoksa oda uyumlu değildir.Ben bluetooth dan dinliyorum en ufak ses kaybı yok..Benimki orjinal tabi..
Aynen mikrofonu gostermek istememistim. Bluetooth ile ses kaybi olmuyor iste isin guzel yani orasi. Orjinal bluetoothlu teyp alsam muzigi calsa yeter bana ama oluyor mu iste o soru isareti [emoji36]

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen mikrofonu gostermek istememistim. Bluetooth ile ses kaybi olmuyor iste isin guzel yani orasi. Orjinal bluetoothlu teyp alsam muzigi calsa yeter bana ama oluyor mu iste o soru isareti [emoji36]
Sadece müzik dinlemek isterseniz olur tabi neden olmasın.arka soketler uymazsa elektronikçi halleder. yuva aynı. sadece kumandayı kullanamazsınız bluetooth ayarları için.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ekran problemi olabilir belki. uyumsuz olabilir. bunu unuttum söylemeyi.bence uğraşmayın. bluetooth alın takın daha iyi. orjinal gibi oluyor zaten.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Urun oneriniz var mi peki?
Benim Laguna'mda bunu kullandım. Teyp ten aux çıkışı yaptırdım. aux u buna bağladım. Bunuda usb çakmaklığa bağladım. usb yi de çakmaklıktan paralel elektrik aldırdım. döşemenin içine sakladım. orjinal bir görüntü oldu..