Laguna 98-97 model almak istiyorum

nv gece

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba acil bir şekilde araba almam gerekiyor

Kafamda rover 416 veya 98 model laguna var

Lagunaların yol tutuş, kabine gelen motor sesi, kronik sorunları, servis bakım masrafları ve parça bulunabilirliği ve parça fiyatları hakkında bana bilgi verebilir misiniz rica etsem?

Teşekkür ederim

nv gece

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Fan Club sitesinde , Laguna konusunda kullanıcılara bir şeyler soruyorum çok basit, tek cevap yok , Laguna kullanmıyormusunuz arkadaşlar ? 15 000 bakımına rutin işlere kaç para harcanıyor parça fiyatları megane 1 e göre % kaç pahalı

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
HoŞgeldİnİz , fakat kendİnİzİ tanitmadiĞiniz sÜrece Cevap geleceĞİnİde sanmiyorum ...

nv gece

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
okey.

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba acil bir şekilde araba almam gerekiyor

Kafamda rover 416 veya 98 model laguna var

Lagunaların yol tutuş, kabine gelen motor sesi, kronik sorunları, servis bakım masrafları ve parça bulunabilirliği ve parça fiyatları hakkında bana bilgi verebilir misiniz rica etsem?

Teşekkür ederim

Lagunaların yol tutuş, kabine gelen motor sesi, kronik sorunları.demişsin ama yanlış bilgi.motor sesi her araçta olduğu kadar gelir .1.4--1.6 değil 2.0 motor olunca haliyle ses diğerlerine nazaran azda olsa gelir.yol tutuşuna gelince bu bilgiyi nerden nasıl aldın bilmiyorum ama çoğu yeni araçlardan bile daha fazla yol tutuşuna sahiptir.parçada sıkıntı yok masrafları ağır değildir.parça fiyatlarına gelince adı belli olmayan parçaya ne fiyatı istiyorsun? servise sorarsan dünya para ama piyasada aynı parçaları yarı fiyatına buluyorsun.rover e gelince evladiyelik seninle olur satarken üzülürsün tavsiye etmem ama karar senin.

nv gece

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lagunaların yol tutuş, kabine gelen motor sesi, kronik sorunları.demişsin ama yanlış bilgi.motor sesi her araçta olduğu kadar gelir .1.4--1.6 değil 2.0 motor olunca haliyle ses diğerlerine nazaran azda olsa gelir.yol tutuşuna gelince bu bilgiyi nerden nasıl aldın bilmiyorum ama çoğu yeni araçlardan bile daha fazla yol tutuşuna sahiptir.parçada sıkıntı yok masrafları ağır değildir.parça fiyatlarına gelince adı belli olmayan parçaya ne fiyatı istiyorsun? servise sorarsan dünya para ama piyasada aynı parçaları yarı fiyatına buluyorsun.rover e gelince evladiyelik seninle olur satarken üzülürsün tavsiye etmem ama karar senin.

:):):):)
Dostum ben kabin içi ses, yol tutuş ve kronik sorunları derken var anlamında demedim - arabayı tanımıyorum bunlar hakkında bilgisi olan benimle paylaşacak olan varmı? - anlamında dedim bilgi edinmek amacıyla :):) yanlış anlama , yanlış aktarım olmuş .