Laguna II Reklam

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.6 Full + Full Laguna ve Megane II nin
- Trigeri aynı paraya değişir ( Hatta Lagunanki daha rahat sökülür alan geniş ) 1200 TL
- Tek Katlanır ayna Megane II nin 600 TL
- TEk Optik far Megane II 500 TL
- Stop fiyatları aynıdır .

Kaporta aksamında tamponları falan pahalıdır ama Lagunaya binmeye değer .

Renaultta Megane II de pahalı parçalara sahip .

Ben Genel Olarak Baktım Kadir, Renault'un O Dönemde Ürettiği En Pahalı Parça Fiyatına Sahip Aracı Sonuç Olarak Laguna'dır ;)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zevklerine saygı duyarım abi , arabama kötü dedin demedim , arabamı överim demek istedim :)

1.6 Full + Full Laguna ve Megane II nin
- Trigeri aynı paraya değişir ( Hatta Lagunanki daha rahat sökülür alan geniş ) 1200 TL
- Tek Katlanır ayna Megane II nin 600 TL
- TEk Optik far Megane II 500 TL
- Stop fiyatları aynıdır .

Kaporta aksamında tamponları falan pahalıdır ama Lagunaya binmeye değer .

Renaultta Megane II de pahalı parçalara sahip .
kadir bende arabamı severim överim 2.0 Performans olarak Cok guzel.. Yola oturusu gidisi Arabamı cok severim ama Meg 1 nasıl bi laguna 1 ile kıyaslanamazsa meg 2 de laguna 2 ile kıyaslanmaz kardesim.. arabasını herkes sever ama Laguna dedigim gibi APAYRI bi dunya... :) piyasada ne kadar tutulmaz denılen araba varsa aldım :D Flash (1.7 dir cok yakar ALDIM ) R19 Europa 1.4 ( Hantal kasayı tasıyamaz Gucsuz Piyasası yok ALDIM ) Megane 1 2.0 Suanda var ( 2.0 motora yakıtmı dayanır alma cok kotu bi arac ( ALdım su anda kullanıyorum verdgim paraya hic acımıyorum artı Korkularım Var bundan sonrakı aracım bu arabadaki performansı Göstermez diye ) Şimdi Laguna II planları yapıyorum.. 1.6 16v veya 2.0 16v Smdilik kararsızım.. 1.6 alırsam performansı canımı sıkar diye dusunuyorum galiba 140'lık alırım Durum onu gosteriyor :) Onada ttutulmaz piyasası yok diyorlar ... DESINLER :)

purmol

Bilgi Girilmemiş
Laguna II Bir Yana Diğerleri Bir Yana Ne Kadar Laguna II Laguna I'i Aratsada Laguna'ya Bir Binen Bir Daha Zor İner, Renault'un Bugüne Kadar Ürettiği Latitude'den Sonra En Sağlam Aracı Laguna Serisidir :eyv

Not; Piyasasının Megane 2'den Düşük Olmasının Sebebi Laguna Serisinin Yedek Parça Fiyatları Ateş Pahası Olmasıdır qw

Latitude mü ? :D :D Bence renault un ürettiği en gereksiz araba dır latitude .

ActiveX

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aslan besleyen yeminden esirgemez Laguna ya binmeye deger... lagunayi bir defa satin alirsaniz baska arac kullanmazsiniz onumuzdeki 20 sene ki arac listenizi de belirlemis olursunuz Laguna 4-5-6-7-8 :)