Laguna III teyp bilgi ekranı

snnysf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Laguna III teyp bilgi ekranı çizgi çizgi oluyor, bazen ekranın sol yarısı gidip geliyor, sorun ve çözümü hakkında bilgisi olan varsa yardım lütfen.

snnysf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resim ekleyemedim.

snnysf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok mu bilgisi tecrübesi olan?

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elektronikçiye yada servise gösterdinizmi? Elektronik te sorunun ne olduğu tam belli olmaz bu şekilde, ya ekran arızalı yada bağlantısında bir sıkıntı var gibi görünüyor.

snnysf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis değişme öneriyor, bende sizin gibi bağlantı sorunu olduğunu düşünüyorum ama bağlantılara nasıl ulaşacağımı bilmiyorum, şu ana kadar herhangi bir sökme işlemi olmadı. Ekran bağlantılarına nasıl ulaşabilirim bilginiz varsa lütfen paylaşın. Cevap içinde teşekkür ediyorum.

ahtapot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorun bendede var sol yarısı çizgi çizgi oluyor ama genelde sıcak havalarda yapıyor kışın herhangi bir sorun yaratmıyor klimayı acınca berlirli bir süre sonra gidiyor..

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynısı benim clio 3 aracımın teyp bilgi ekranındada olmuştu en sonunda komple yazılar gitti sadece renkli ekran kaldı sonuç değişim :) işin kötüsü aynı olay şimdi yol bilgisayarının ekranındada başladı, çok sıcak havalarda gidip geliyor bende konsola kibarca 1-2 dokunuyorum düzeliyor tabi bunu yapınca eşim uzaylı görmüş gibi bakıyor bana hehe

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis ücretsiz bir değişim öneriyorsa hiç uğraşmayın. Değiştirin başınız ağrımasın.

snnysf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet genelde sıcak havalarda oluyor zaman zaman düzeliyor.

snnysf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değişim maliyeti ne kadar oldu?