Lagunam 300 metrede de su başaltiyor ?????

resatsirin

Reşat ŞİRİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Scenic 2001 aracımda Kalerifor tesisatından kacak olduğunu tespit etmiştik belki ondandir

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Conta 300 metrede suyu tamamen boşaltmaz .
Eğer boşaltırsa ya kartel su dolar yada araba yürümeyecek şekilde çalışır / Silindirler su dolar ateşleme düzgün olmaz .

Bence sorun soğutma sisteminde başka yerde . Devir daim yapılırken boşalıyor belliki .

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun,bence servise veya iyi bir ustaya göster,çünkü tam olarak arızanın ne olduğu kesin belli değil bu konuda buradan yorum yaptığımız yerlerin haricinde şeyler çıkabilir.

cengiz72

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tşk. ederim aracım şu anda üst kapak contası değişiyor bakalım inşallah düzelir.. :(

cengiz72

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
TEKRAR SELAM SAYIN FORUM ÜYELERİ....:( ÜST KAPAK CONTASI DEĞİŞTİ TERMOSTAD DEĞİŞTİ ÜST KAPAK ÇATLAKMIŞ TAMİR EDİLDİ SU BİDONUN KAPAĞI DEĞİŞTİ OKSİYEN SONDASINA ÇEKİÇLE DALMIŞ USTAMIZ ONU DEĞİŞTİK ÇOOOK MÜKEMMEL ÖTESİ BİR USTA RENAULTTAN ÇIKIP KOPUPTA KENDİNİ SANAYİYE SERVİS AÇAN BİR USTA LAGUNA BENİM HAYATIM DİYEN BİR ŞRFZ .....AMA SONUCA BAKARSAK ARAÇ HALA SU BOŞALTIYOR SOĞUKKEN :( DAHA NE YAPMALIYIM BİLMİYORUM YANLIZ ŞU VAR ARAÇ DEHŞET KUVVETLENDİ.. AH BİDE ŞU SUYU BOŞALTMASA :( BEN NEEEE YAPAAACAAAM :( AKLIMA GELDİ KALORÜFER PETEĞİNDEN YAPARMI ACABA :soru

cengiz72

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadir salim arakadaşim araç suyu genleşme bidonundan dişari tazzikle boşaltiyor demiştim :).. Kartel neredeeee .. Saygilar :)