lambo door...! YARASA KAPI..!

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ozan usta çok mantıklıydı bu bravo..!

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sistemin orjinalını ft tuning yapıyor lsd door tr distribitoru,2500€ gibi bi fiyatı vardı yanılmıyorsam,bir tanıdıgımızın arkadaşı roccosuna yaptırmıstı,ben bu 800 900 liraya yapılanları pek saglıklı bulmuyorum,gunluk kullanımda onun kapılarında bir sorun olmadı fakat aracı bir miktar agırlastırmıstı,ona uygun barlar falan yerleştirildi kapı içlerine,en azından lsd firmasının gönderdiği kitte onlar vardı,oyle dusme falan hiç olmadı ki roccosunu 20.000 kmye yakın kullandı,ben aracı agırlastırma yonunden yani performansını dusundugumden bunu yapmazdım he ama sizin aracınız cabrio havalı dursun falan diyorsanız olabilir tamamen sizin isteğinize kalmıs bir durum. Ama su bir gercek ki yaptırdıktan sonra dikkat etmeniz gerekecektir. Hep yukarı acılan bir mekanızme değil,sizin elinizin yaptıgı harekete göre kendini ayarlıyordu,sadece yukarı kaldırırken bir yerden sonra en tepeye kadar cıkıyordu. Ama yine dediğim gibi sizin fikriniz herşey. Birde size bir sorum olucak mesajlarınızda neden noktalarınızda sonra ünlem işareti kullanıyorsunuz? Bildiğiniz gibi Türkçe'de ünlem cosku ve heycan bildiren kelime ve cumlelerde kullanılıyor,sizin mesajlarınız okurken unlemi görunce bagırıyormussunuz gibi oluyor bence.(tabi itiraz edenler olucaktır ama bu benim fikrim)

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
giderken açılma riski olcagını sanmıyorum çünkü kilidi içerden veya dışardan açtıgınızda bile ufak ta olsa bi güç ugulamanız gerk yukarı kalkması için ayni bagaj kapağnda oldugu gibi agırlıgını tek merkezden karşıladıgı için amortisorleri çok kısa sürelerde değştrmeniz gerekebilr ayrıca benim bildiğim bu kapı menteşelerinin birkaç farklı modeli var ve herşeyin oldugu gibi çin malıda var 450 tlye çift menteşe duymuştum biyerde ama nekdr güvenilir bilmiyorum bide bu kapıları direk herkes açamıyacagı için çabuk deforme olmasıda söz konusu olabilr kişisel fikrim ise bu kapıların tavan seviyesi düşük ve cabrio araçlar dışında hiç bi araca yakışmadıgı

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani benim cabrioya yakışır mı :)

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
on numara olur kanımca kapılarda çitasız :)

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani benim cabrioya yakışır mı :)

Zevk meselesi tamamıyla,araba senin,para senin,gözüne güzel geleceğini düşünüyorsan yaptırırsın. İyice bir düşün en azından kafanda canlandır sonra karar ver bence.

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ikinci el Aksesuar | lambo door (lsd doors kapıları yukarı acma mekan - #197004 AlalimSatalim.com
BU KAPILAR HAKKIINDA BİLGİLERİ OLANLAR..! YADAA TRCRÜBE EDİNENLER BURAYA YAZARSA HERKEZ BİLGİLENİCEKTİR..!
KAYNAKLAMI YAPILIR.. YOKSA VİDALI SİSTEMİMİ VARDIR..! KAPIYI ÇAMURLUGU SÖKMEK GEREKİRMİ..!
NE KADAR SAGLIKLIDIR..! ÖMRÜ NE KADARDIR..! KAZA ANINDA KAPININ AÇILMAMASI GİBİ OLAYLAR YARATIRMI.. SAYGILAR..!

HAYYY OZAN AGZINA SAGLIK BEEE :) adamsınnn adaammm...:silah

Renault Fan Club Forum Kuralları, 5. madde gereği;

5. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.

http://www.renaultfanclub.com/renau...ari/154-renault-fan-club-forum-kurallari.html

cehennemli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu sistem seninki gibi cam çıtası olmayan kapılarda güzel oluyor... göze daha hoş görünüyor. yaptırılabilir aslında, yaptıranda baya var.. ama daha dik açılabiliyor olsa, güzel olur, açılma açısını beğenmiyorum ben pek...

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha dik hatta tam 90 derece olanıda var bu menteselerin tek tip değil 3-4 tipi var ;)