Lansman Dönemi bitti....

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Umarım beklentileri karşılar ve verdiğimiz paranın hakkını verir

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 'lü üyeleri bekliyoruz ozaman.. Aslında Renault Reklamımızı yapsa sitesinde Millet üyede olur. Onlara bir yer açılır onlarda buradan yazar çizerler ee sonuçta hayat sanal alemde artık... :D

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aracı sipariş ettim bekliyorum. Geldiğinde detaylı resim ve fikirlerimi de buradan paylaşacağım.

tuqy

Tugay YILDIZ - TEKİRDAĞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı12 3

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun canlı canlı gordum bayıde cok hosuma gıttı sıyah beyaz grı ve kırmızı renklerı vardı arabanın herseyı guzel yalnız arka koltukta oturdugumda basım tavana degdı boyum 1.87 benım clıoda sorun olmuyor

ataman67

Ataman YÜCESAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayiideki Arkadaşım(Müdür) Ticariye gitmez dedi arka tavan basık diye kararsız kaldım :)

Son düzenleme:

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun canlı canlı gordum bayıde cok hosuma gıttı sıyah beyaz grı ve kırmızı renklerı vardı arabanın herseyı guzel yalnız arka koltukta oturdugumda basım tavana degdı boyum 1.87 benım clıoda sorun olmuyor

grisi nasıldı biz platin gri almayı düşünüyoruz da burda göremedik aracı henüz.platin gri alıp çıta rengini değiştirmeyeceğiz krom lu istiyoruz.senin fikrin nedir gri nasıldı

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla grisi hoşuma gitmedi basit duruyordu, kırmızı çok güzel beyaz da olabilir ama siyah ve gri bu arabanın rengi değil tavsiye etmem

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla grisi hoşuma gitmedi basit duruyordu, kırmızı çok güzel beyaz da olabilir ama siyah ve gri bu arabanın rengi değil tavsiye etmem

eyvallah yine de biz almadan önce düşünürüz tekrardan gri platin miydi bulut gri miydi peki?

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
platin griydi, bulut gri güzel olabilir ama seçeneklerde varmıdır