Laptopumun klavyesine meyve suyu döküldü :(

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aklıma bununla ilgili bir anım geldi; 3 sene önce datron laptobuma nescafe döktüm :aytuğ laptobu yan yatırdım hemen bataryayı çıkarıp bir baktımki yan dvdrom kısmından nescafe akıyor dedim garanti yoktu giden gitti, bir fincan daha sıcak su ısıtıp güzelce döktüm laptoba aynı yerden ki içindeki şekerli kahve temizlensin bari dedim, sıcak suyu döküp iki gün kuruttuktan sonra inanır mısınız aynı laptobu 1 sene daha kullandım taki monitörünü delmeyi başarana kadar hehe

Emmi monitoru nasil deldin peki? Gozden kacmis :)

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emmi monitoru nasil deldin peki? Gozden kacmis :)
Şiddetli ve haşin bir telefon konuşmasının ardından mouse ile yumruk atınca oluverdi :aytuğıslık

CaLLoW

Burak Uyanık,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun...Düzeltemeye yönelik bir fikrim yok ama klavye üzerini komple streç film ile kaplayabilirsiniz ben öyle yapıyorum arada birşeyler az buçuk dökülüyor bizimkine de ama naylondan içeri geçemiyor..

Bilgisayar benim değil ama aynen böyle oluyor herkese öneririm..:)

Yaratıcılık diye buna derim :D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şiddetli ve haşin bir telefon konuşmasının ardından mouse ile yumruk atınca oluverdi :aytuğıslık
Yazık olmus hihi
GErek yok 7-8 aydır harici klavyeyle kullanıyorum :) Pc zaten eski masraf yapmaya degmez.. klavyede kucuk laptoptan dısarıya tasmıyor..

Yaratıcılık diye buna derim :D
strec cekınce kız gibi oluyor rahat hareket edemıyorum :tony

demir45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde hoşuma gitmiyor streç, yazarken falanda iyi olmuyor ama mecburiyetten kullanıyorum:D Yüzeyi çabuk çizilmeye meyilli birde toz olayı var idare ediyoruz artık...

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde hoşuma gitmiyor streç, yazarken falanda iyi olmuyor ama mecburiyetten kullanıyorum:D Yüzeyi çabuk çizilmeye meyilli birde toz olayı var idare ediyoruz artık...

Ben cabuk sinirlenirm yazarken harf basmasa klavyeyi yakarim strecle olmaz :))