Lastik basınç sensörü

tolgalcam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mrb'lar. Orijinal fabrika çıkış icon jant ve lastikte olmayan basınç sensörü, sonradan üst model araçların basınç sensörü olan lastikleri takıldığında araca lastik sensörü nasıl aktive edilir ? Ddt4all ile aktive ediliyor mu ? Yol bilgisayarında lastiğin havasını indirdigimde herhangi bir uyarı vermiyor. Forumda bir kaç arkadaş yapmış biraz daha açıklayıcı bilgiler lazim

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mrb'lar. Orijinal fabrika çıkış icon jant ve lastikte olmayan basınç sensörü, sonradan üst model araçların basınç sensörü olan lastikleri takıldığında araca lastik sensörü nasıl aktive edilir ? Ddt4all ile aktive ediliyor mu ? Yol bilgisayarında lastiğin havasını indirdigimde herhangi bir uyarı vermiyor. Forumda bir kaç arkadaş yapmış biraz daha açıklayıcı bilgiler lazim

Bu islemi yapmak biraz kulfetli. Yani orjinalde oldugu gibi yapmaniz gerekiyorsa aracta anahtarsiz calistirma olmasi gerekiyor. Sensorler anahtarin antenini kullaniyor bilgi alisverisi sirasinda. Ama sonradan takilan aparatlar ile orjinal olmayan sekilde bilgi alabilirsiniz.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

tolgalcam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anahtarsiz çalıştırma dediğiniz "eller serbest şekilde kart takmadan " araca star vermek değilmi ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet o sistem. Bende fluence var ve benim aracta anahtarli kontaktan calisyor. Laatik basinc sistemi uygulamak iatedim fakat eller serbest ozelligi olan araclarda çalışıyor denmisti bana.

tolgalcam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam araçta o var zaten. İcon aracım. 4 lastik basınç sensörü takıldı. Ama nasıl aktif edilecek o konuda bilgim yok.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam araçta o var zaten. İcon aracım. 4 lastik basınç sensörü takıldı. Ama nasıl aktif edilecek o konuda bilgim yok.

Yanlis hatirlamiyorsam youtube da BUGRA arkadasimiz kendi araci için yapmisti videosu olmasi lazim ama clip cihazindan da acmis olabilir videoya bakmak lazim.

tolgalcam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buğra bin videolarını biliyorum yaptığı uygulama Megane 3 tü. Kendisine ulaşamadım ne yazikki. Tşk ederim ilgin için.