Lastik ebat ve havaları kaç olmalıdır ?

myhem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki ince yanak lastik için önerileriniz varmı,görünüşte hoş bir görüntü sağlansada dez avantajlarıda var diyenlerde mevcut tabi

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki ince yanak lastik için önerileriniz varmı,görünüşte hoş bir görüntü sağlansada dez avantajlarıda var diyenlerde mevcut tabi

yaşadığın yerde yollar düzgünse sorun olmaz.ancak çok çukurlu tümsekli bozuk yollara sahipse 45 yanakta balon yapma.hızlı çukura girersen veya tümseğe jantı yamultma gibi sorunlar olur..

onurcanturkmen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
97 model clio rsi'm var 4-5 tane jant tecrübe ettim kesinlikle 15 bu araçlar için gereksiz. Konfor azalıyor, arabayı daha düşük inçli bi janta göre kesinlikle daha fazla yoruyor. Kullandığım 3 195-50-15 lastiğin 3ü'de çeşitli yerlere sürtüyordu. Kimisi şase içine kimisi çamurluk ağzına falan falan. Gerçi benim aracım basık. Sürtmesi de ondan kaynaklanıyo büyük ihtimalle :D ama bana sorarsan orjinal yükseklikte bir arabaya da spor jant hoş durmuyor zaten.

İllada spor jant diyosan 14 jant, ince yanaklı bi takım lastik "işte aradığım buydu" dedirtecektir sana :)

batuhan43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ön lastikler 30 arkalar 32 olmalıdır....