Lastik parlatma da son nokta

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birde yağmurlu havalardan sonra performansını görebilirsek daha iyi olur :D
Ben işlemi pazar akşamı yaptım çarşamba mazot aldıktan sonra araca yüzeysel su tuttum sabah işe giderken araca baktım lastikler hala inanılmaz parlak ( bir nevi yağmurlu havalardaki durumuna benzer bir durum) .Hatta yarın yine lastiklerin fotosunu paylaşıcam pazar dan itibaren yaptığım km 240 falan.Sakın yanlış anlaşılmasın ürün ile ilgili bir bağlantım yok tek çabam formdaki dostlarımın da bundan faydalanması

FatihR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Komik gelecek ama şiddetle öneririm: Arap sabunu
Merhaba,
Komik değil aslında eksik bile söyledin. Bu işlem en eski lastik parlatma yöntemidir. Fakat bu arap sabununu lastiğe uyguladıktan sonra üzerine kola (Ör..Coca cola) dökerseniz etkisini daha net görürsünüz lastikleriniz sıfır alınmış gibi olur. Bunu eskiden galeri ve müzelerde yaparlardı. Çok etkili ve bulunabilirliği yüksektir.

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Komik değil aslında eksik bile söyledin. Bu işlem en eski lastik parlatma yöntemidir. Fakat bu arap sabununu lastiğe uyguladıktan sonra üzerine kola (Ör..Coca cola) dökerseniz etkisini daha net görürsünüz lastikleriniz sıfır alınmış gibi olur. Bunu eskiden galeri ve müzelerde yaparlardı. Çok etkili ve bulunabilirliği yüksektir.
Ben de eskiden bu yontemi yapardim lakin kola mesafe katettikce toz topluyordu yarin sabah fotoyu cekicem lastiklerin hala cok parlak .ben bedava aldim urunu lakin fiyati 15-25 arasi gayet uygun

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KuralZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu kullan başka birsey kullanmazsin emin ol.Arap sabunu mat görünüm yapar

Ben kullandığımda parlak görüntü yapıyor. Siz çok fazla sürüyor olabilirsiniz, bu durumda mat ve çirkin görünecektir. Daha parlak görünsün isterseniz silikon yağı kusursuz çözümü sunar. Sprey şeklinde, 500 gramını 10-15 tl' ye alabilir, aracınızın hemen hemen tüm lastik ve plastik yüzeylerinde kullanabilirsiniz.

Tabi ki belli bir noktaya özelleşmiş ürün, üretildiği amaç için kullanıldığından o kısımda daha verimlidir. Kimi için o paraya değer, kimi için bagajda boşa yer kaplıyordur.
Bu tip ürünlerin plastik, lastik ve suni deri için silikon tabanlı, gerçek deri yüzeyler için ise genellikle badem yağı tabanlı formülleri tercih ettiklerini söyleyebilirim. Badem yağının, hatta vazelinin eskiden beri deri besleyici olarak kullanıldığını çoğu kişi bilir. Ürün, içeriğindeki aktif maddeden daha iyi sonucu makul fiyata verebiliyor mu, ona bakmak lazım.

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kullandığımda parlak görüntü yapıyor. Siz çok fazla sürüyor olabilirsiniz, bu durumda mat ve çirkin görünecektir. Daha parlak görünsün isterseniz silikon yağı kusursuz çözümü sunar. Sprey şeklinde, 500 gramını 10-15 tl' ye alabilir, aracınızın hemen hemen tüm lastik ve plastik yüzeylerinde kullanabilirsiniz.

Tabi ki belli bir noktaya özelleşmiş ürün, üretildiği amaç için kullanıldığından o kısımda daha verimlidir. Kimi için o paraya değer, kimi için bagajda boşa yer kaplıyordur.
Bu tip ürünlerin plastik, lastik ve suni deri için silikon tabanlı, gerçek deri yüzeyler için ise genellikle badem yağı tabanlı formülleri tercih ettiklerini söyleyebilirim. Badem yağının, hatta vazelinin eskiden beri deri besleyici olarak kullanıldığını çoğu kişi bilir. Ürün, içeriğindeki aktif maddeden daha iyi sonucu makul fiyata verebiliyor mu, ona bakmak lazım.
Benim kullandığım bu urun badem yağlı formul hem lastige zarari minimum hem de 6 gundeyim hala parlaklik ilk gunku gibi.

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

8342f1c581b9eb00c89820c68fc6c732.jpg

zsinankarabulut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lastik parlatma gerçekten benimde severek yaptığım bir uygulama tabi kullandığınız ürüne göre bu değişir. Atas mt kullandığımda heryer yapış yapış oluyor maalesef. Şimdilerde tanıştığım soft99 tire wax ile mükemmel sonuçlar alıyorum. Kesinlikle denenmesi gereken bir ürün. Yada ucuzundan bir ürün kullanılacaksa sarp lastik parlatıcı iş görecektir. Aşağıdaki resim soft99 tire wax
e22f70c35831cfaa8ed504d15f0a90ab.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lastik parlatma gerçekten benimde severek yaptığım bir uygulama tabi kullandığınız ürüne göre bu değişir. Atas mt kullandığımda heryer yapış yapış oluyor maalesef. Şimdilerde tanıştığım soft99 tire wax ile mükemmel sonuçlar alıyorum. Kesinlikle denenmesi gereken bir ürün. Yada ucuzundan bir ürün kullanılacaksa sarp lastik parlatıcı iş görecektir. Aşağıdaki resim soft99 tire wax
e22f70c35831cfaa8ed504d15f0a90ab.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Verdiginiz bilgiler icin tesekkurler