Lastik tavsiyesi

sefa06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

inegöllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 model arasında en uygun goodyear hız endeksinede bakılınca daha güvenli ve bilindik marka :)

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haftada 20 km yapiyosaniz hic lastik almayin bence.

Sent from my iPhone using Tapatalk

sefa06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yazın tatile giderim hocam

ottomanturku

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu lastiklerin arasında en ideali goodyear, ama başka marka sorarsan megane 2 de michelini tamamen kullanmış biri olarak continental öneririm 1 ay önce taktırdım gayet memnunum

kampus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende lastik alacagım megan 2 hblerin orjinal ebatları 205 55 16 mıdır? ve endeks olarak 91 h mi w yada v mi ?

ttuncay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende lastik bakıyorum aslında petlas alacaktım ama biraz yorumlara bakınca kararsız kaldım çok iyi diyende var sakın alma diyen de o yüzden şu an

dunlop sp sport fm800
falken ziex ze914

modellerine bakıyorum uygun hangisini bulursam onu alıcam. daha önce kullanan var mı acaba bu modelleri fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim veya uygun başka marka model önerisi olan :D

kampus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende lastik bakıyorum aslında petlas alacaktım ama biraz yorumlara bakınca kararsız kaldım çok iyi diyende var sakın alma diyen de o yüzden şu an

dunlop sp sport fm800
falken ziex ze914

modellerine bakıyorum uygun hangisini bulursam onu alıcam. daha önce kullanan var mı acaba bu modelleri fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim veya uygun başka marka model önerisi olan :D
araştırmalarım sonucunda michelin yada continental alacagım . henüz ikisinden birine karar veremedim.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Goodyear candır qw

Afyonlu03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
Ben 2014 Nisanda 800 tl ye Continental contac5 aldım 37.000 kilometre yaptım bu sure zarfında en ufak bir sıkıntı yaşamadım lastıklerın asflt uzerındeki sesi dahi azalttı öncesinde Goodyear vardı ama continental daha güzel geldi bana Muhtemelen yıl sonuna kadar 50000 i devirirsem ki oyle gozukuyor bende lastıklerı değiştiricem ve yine tercihim continental olacaktır.