Lastikle ilgili

hamemo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şuanki lastiklerimde yeni daha birkaç bin km yaptım sadece konforundan şikayetçiydim ama zaten en fazla bir aya kadar kışlıklara geçeceğim diye şuanlık lastik değişimi yapmadım ama bundan sonra kesinlikle pilot sport 4'e 45 yanak yerine 55'e geçiş yapacağım. Ayrıca 45 yanak spor otomobil lastiği geçerken 55 yanak olanı pilot spot 4 SUV olarak geçiyor ve nerdeyse lastik başına 500-600 lira daha uygun.

Hocam lastik değişikliği sonrası tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Eğer memnun kalırsanız bende 45 yerine 55 yanaklı kışlık lastik almayı düşünebilirim.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam lastik değişikliği sonrası tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Eğer memnun kalırsanız bende 45 yerine 55 yanaklı kışlık lastik almayı düşünebilirim.

Kış lastiğinde 45 yanak 55 yanak çok farketmeyebilir. Kış lastikleri soğuktada esnek kalabilmesi için yapı itibariyle zaten yumuşak bir yapıdadır çok farketmez diye düşünüyorum ama eminim 55 yanak olanı 45likten ucuz olabilir tercih edebilirsiniz.

hamemo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam lastik satın aldınız mı?

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam lastiği kullanmaya başladıktan sonra tecrübenizi buradan aktarır mısınız?

Tabiki paylaşırım şuanlık Falken kışlıklarım var onlarla devam ediyorum sıradan kış lastikleri.