Lastiklerimizi yeniledik.

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun abicim bende 1 hafta önce goodyear efficientgrip compact 175 65 r14 aldım. çok memnunum suan yol tutusu, firen mesafesi, ses bakımından çok tatminim. tavsiye ederim lastik alıcak arkadaşlara.

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Hayırlı olsun Uğur'cum. Allah nazarlardan ve kazalardan esirgesin.:eyv

​Teşekkürler Hakkı abim , cümlemizi inşallah.

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
hayırlı olsun abicim bende 1 hafta önce goodyear efficientgrip compact 175 65 r14 aldım. çok memnunum suan yol tutusu, firen mesafesi, ses bakımından çok tatminim. tavsiye ederim lastik alıcak arkadaşlara.

Sağol kardeşim ,seninkilerde hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin.

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun ama keske keske bu lastigi tercih etmeseydin ben suanda michelim kullanıyorum bundan onceki lastigim pirelli cinturatoydu ve yol tutusu sifirdir fren mesafesi sifirdi en onemliside bigun yaz günü gunesli bi havada frene bastigimda araba buzun üstündeymiscesine kaydi ve ondeki araca carptim ve hemen degistirdim micheline gectikten sonra lastigin ne demek olduğunu anladım aracima oz güvenim geldi onceden el arabasi hissi veriyodu pirelli kullanirken

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Hayırlı olsun ama keske keske bu lastigi tercih etmeseydin ben suanda michelim kullanıyorum bundan onceki lastigim pirelli cinturatoydu ve yol tutusu sifirdir fren mesafesi sifirdi en onemliside bigun yaz günü gunesli bi havada frene bastigimda araba buzun üstündeymiscesine kaydi ve ondeki araca carptim ve hemen degistirdim micheline gectikten sonra lastigin ne demek olduğunu anladım aracima oz güvenim geldi onceden el arabasi hissi veriyodu pirelli kullanirken

Sağol Emrecim , senin pirellide yaşadığın sıkıntıları bende michelinde yaşadım , kötü bir lastik olduğunu sanmıyorum , adac testlerinde birinci olmuş bir lastik , ayrıca abimin 2014 A4 quattro aracındada aynı lastik bayi çıkışlı olarak takılı , sıkıntılı bir lastik olsa onlar takmaz diye düşünerek aldım.Tabi lastik işi birazda şans işi .. bakalım hayırlısı olsun.

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen oyle hatta ben bmw uzerinde felan da görüyorum bmw neden bu kadar kalitesiz lastik kullaniyor hissine kapildim ;-)
Zamanla kullanip gorecegiz bakalim

16_MEGANE_16

Selçuk ÇÖRTEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hadi hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
hadi hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.

Teşekkür ederim Selçuk , cümlemize kazasız belasız sürüşler ..

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun kazasız belasız 1000'lerce km'lere:eyv

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
​Teşekkür ederim Kerem abi :)