Latitude 1.5 dci

tmy83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar fluence privillage 105.dcı kullanıyorum. Bunu satıp latitude almayı düşünüyorum. 1.5 dci privillage. Latitude 1.5 privillage kullanan arkadaşlardan yorum alabilirmiyim yakıt ve performans kunusunda birde memnun olmadıkları bir konu varmıydı? Birde değiştirmeye değermi?

bio-src

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

Ben 2 hafta önce Latitude'un 1.5 110 beygir dizel'ini beyaz renk Executive Prestij paket ve cam tavanlısını 58.000'e aldım. Fiyatıda biraz makul bulunca kaçırmadım. Haftasonu istanbuldan kırklareli'ye gittim. 150 tl'lik yakıt aldım. Gidiş geliş 140'ın altına hiç inmedim 210 a kadar çıktım 430 km yol yaptım hala içerisinde mazot var ortalama 7,4 litre yakıt gösteriyor. O kadar basmama rağmen bana göre yakıt sarfiyatı çok iyi. Şehir içi çok kullanmadım gerçi ancak renault motor neticede sınıfının en az yakan araçları. Konfor olarak çok güzel kullanıcısını memnun eden bir araç. Özellikle bose ses sistemi bir harika. Fluence de kullandım lakin bu arabanın içerisine oturduğunuzda audi yada mercedes edasında hissediyorsunuz. arka koltuklar diz mesafeleri geniş. Yol tutuşu harika 160 170 le viraja girdim banamısın demiyor araç. Yerinizde olsam executive almaya gayret ederim diğer versiyonlara göre baya farkettiriyor. Ben alırken passat bakıyordum ancak 60 70 milyar para verip aynayı elinle kapatmak koltuğunu elinle ayarlamak biraz saçma geliyor. Motorsa renault dci de rüştünü ispatlamış mercedes'e bile motor veren teknoloji.

tmy83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
siz aracı sıfır mı aldınız?

zona37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk önce hayırlı olsun.58000tl ye çok iyi almışsın.Latitude nin 2.eli niye çok düşük oluyor.sahibinden.com a bakıyorum fiyatları çok düşük yazmışlar.Ama daha geçen köye gittim banamısın demiyor.Bence renaultun ilk ve tek arabası