Latitude yakıt tüketimi :)

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O ağırlıktaki bir araç için mükemmel değerler, peki şehir içi aktif trafikte reel tüketim nasıl? Zira B sınıfından sonra C'yi pass geçip üst sınıftan ders almayı planlıyorum. :)

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O ağırlıktaki bir araç için mükemmel değerler, peki şehir içi aktif trafikte reel tüketim nasıl? Zira B sınıfından sonra C'yi pass geçip üst sınıftan ders almayı planlıyorum. :)

6.3 - 6.7 arası değişiyor sakin trafikte tasarruf kullanımda 6.0 ları görmek çok doğal fakat biz binip kullanıyoz zaten az yakıyor diye :)

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah bu araç için harika değerler.

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
6.3 - 6.7 arası değişiyor sakin trafikte tasarruf kullanımda 6.0 ları görmek çok doğal fakat biz binip kullanıyoz zaten az yakıyor diye :)

Maşallah, tabi birazda gençlik var. O yıllarda bizde aynıydık. Şimdi yapmadık desen yalan olur. Bu ağırlık ve bu motor için harika değerler, üzerinde Euro 5 motor mu var? 130 dci bu araç için aslında biçilmiş kaftan diyebiliriz. :)

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, tabi birazda gençlik var. O yıllarda bizde aynıydık. Şimdi yapmadık desen yalan olur. Bu ağırlık ve bu motor için harika değerler, üzerinde Euro 5 motor mu var? 130 dci bu araç için aslında biçilmiş kaftan diyebiliriz. :)

Evet turbo farklıymış ve EURO 5 motor varmış :) 130 DCI cidden bu araç için biçilmiş kaftan :)

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
değerler çok iyi insanı mutlu ediyo :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler abi :) Köprüde kaldık biraz , seni görmedim yola açıldıktan sonra biraz bassamda :) Bulut maşşallah fişek gibi :)

Yok yaw basmadım hiç hatta köprü çıkışı 2-3 dk. durdum ama sağ sol hangi şerit boşsa ordan gittim...:)

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah,güzel değerler bunlar :eyv