Led Gündüz Farı

sirya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar. Led gündüz farını menüden kapalı yapıyorum. Gündüz yanmıyor. Gece otomatik olarak kısa farla beraber yanıyor. Gece nasıl kapatabilirim acaba? Aslında gece de yanması çok güzel ama geçenlerde gece polis durdurdu. Karşıdan gözünü çok alıyormuş ledler. Yardımcı olursanız sevinirim.

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gece kapanması için farları yakmamanız lazım. gündüz ledleri tek başına 12v farlar yanınca otomatik 5v ye düşüyor. dediğinizin olması için bağlantılarının ayrılması lazım. bir ihtimal servis çözebilir.

sirya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim. bende baya uğraştım. farlarla beraber yanıyor. öylede olması lazım zaten. Bizim polisler neye takacağını bilmiyorlar artık.

erkanyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gece park lambası görevini görüyor. Nasıl parklar açılmadan farlar yanmıyorsa gündüz farları da kısa farları açtığınızda otomatik olarak yanar iptali için servise danışabilirsiniz.

Hasanyy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim. bende baya uğraştım. farlarla beraber yanıyor. öylede olması lazım zaten. Bizim polisler neye takacağını bilmiyorlar artık.

ben reno yetkili servis çalışanıyım. ilk başta sis olarak algılasalarda artık alıştılar. çünkü emniyete verilen araçlarda da kendi aldıkları özel araçlarında da var. bence iptal ettirmeyin, hayat kurtarıyor. trafikte görünür olmak güvenliğiniz için gerekli.

sabri çağlayan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben reno yetkili servis çalışanıyım. ilk başta sis olarak algılasalarda artık alıştılar. çünkü emniyete verilen araçlarda da kendi aldıkları özel araçlarında da var. bence iptal ettirmeyin, hayat kurtarıyor. trafikte görünür olmak güvenliğiniz için gerekli.
2 yılı geçti her kontrolde gündüz farları yüzünden tartışma çıkıyor. Anlat anlat bitmiyor. Başlıyor sonra başka bahane aramaya !!!