Led ışıklı vites topuzu(YD 848)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vitese bakarak vites değiştirmeyi öğrenecek arkadaşlar çıkmasın trafiğe mümkünse. :girl

öğrenme açısından demiştim bakmadan da geriye atarsa ne olacak :)veya 5 den 1 ci vitese alırsa yolun ortasında :)

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
öğrenme açısından demiştim bakmadan da geriye atarsa ne olacak :)veya 5 den 1 ci vitese alırsa yolun ortasında :)

Geçmiş olsun. Bi çekici çağırsın :D

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geriye takmak imkansızda bide üstüne 5ten 1e sokabilirse giderken ilki gerçekleştirmiş olur elini öperim onu yapan insanın

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzelmiş... nerden tedarik ettin... çeşidi varmı ki... ;)

bende onur turanda gördüm ilk ordan çıktım araştırma yoluna almanyada bir firma yapıyor topuzları(www.gearknob.de) çeşit aklına gelebilecek herşeyi topuza yapabiliyorlar.kendi resmini çek yolla onu bile uygulayabiliyorlar.topuzun deri rengi ve ışık renginide seçebiliyorsun...

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
şanzımanı bozuk eski sistem araçlarda 1 olmasa da 2 vitese 5 den geçiren olur, yığılma veya şanzıman dağıtma olabilir... :cool:

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hy1pj.jpg
[/URL][/IMG]
telefonla çektim kalite biraz düşük...

apapcım güle güle kullan kaç ay geçti yahu takalı :D daha güzel fotolar cekelim apap böyle olmamış..bi ara ben enginden flnmı ayarlarım prof yada senin eleman wardı ya..güzel havada cekelim beraber bende cekmedim dogru dürüst iç dış cekelim komple prof.

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
havalar ısınsın biraz apap gitmiyo hiçbişey bu soğukta.geçen xennları geri taktım evin önünde yanlızdım bide dondum.sen naptın amfiyi sabitlettin mi?

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
havalar ısınsın biraz apap gitmiyo hiçbişey bu soğukta.geçen xennları geri taktım evin önünde yanlızdım bide dondum.sen naptın amfiyi sabitlettin mi?

aynen apacım bu sogukta gtmiyo bşey.ben bşey elleşmedim ya binesim bile yok arabaya 3-4gündür kırgınlık war üstümde hastayım yaw.bu hafta ugrayabilirsem ugrucam ama zeytinci teskocuya sigorta taktırır anfiyi sabitler ayar yaptırırım cok sert bas vuruyo yaw dinlenmiyo böyle..du bakalım apap azcıkın daha zaman gecsin ben alcam jbl bass zeytinciden.biraz senin anfiyle takılırım sonra anfide ayarlıcam ;).. sen ara bşey yapacagın zaman benide yahu apap.

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen apacım bu sogukta gtmiyo bşey.ben bşey elleşmedim ya binesim bile yok arabaya 3-4gündür kırgınlık war üstümde hastayım yaw.bu hafta ugrayabilirsem ugrucam ama zeytinci teskocuya sigorta taktırır anfiyi sabitler ayar yaptırırım cok sert bas vuruyo yaw dinlenmiyo böyle..du bakalım apap azcıkın daha zaman gecsin ben alcam jbl bass zeytinciden.biraz senin anfiyle takılırım sonra anfide ayarlıcam ;).. sen ara bşey yapacagın zaman benide yahu apap.

ya vardiya işi çok ters apap hafta sonları mesaide başladı.cumartesi arıcaktım ben seni gece bulusuruz diye olmadı işte.bu haftada aynı olacak sanırım....