LED tv konusunda yardım lütfen

bozkus06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar 42PFL6687 k philips led tv için sehpa ayaklığı arıyorum. Bu tv ye sahip olupta sehpa ayaklığını kullanmayan varsa bozkus06@hotmail.com adresine mail atıp iletişime geçebilir mi?

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
312
Öncelikle Hoşgeldiniz Kural gereği yeni üyeler ilk mesajlarını üye tanıtım bölümüne yazmalıdırlar

RENAULT FAN CLUB ÜYE TANITIMLARI

Bilgisi Olan Arkadaşlar yardımcı olacaktır..
Merhaba arkadaşlar 42PFL6687 k philips led tv için sehpa ayaklığı arıyorum. Bu tv ye sahip olupta sehpa ayaklığını kullanmayan varsa bozkus06@hotmail.com adresine mail atıp iletişime geçebilir mi?

EmreFurkan

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
led tv alıp da harici disk bağlamada 10 dakika sürme sorunu yaşayan bir biz mi varız, siyah patili diye mi böyle oldu, anlamadım ki 12 3

Maalesef Philipslerin 6xxx serilerinde durum öyle 10 dk çok fazla bir süre ama LG ve Samsung'a göre çok yavaş kalıyor..

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
7

Maalesef Philipslerin 6xxx serilerinde durum öyle 10 dk çok fazla bir süre ama LG ve Samsung'a göre çok yavaş kalıyor..

yavaş okuyor dediğim samsung led :) demek ki hem samsung hem philips'te var aynı sorun :)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
312
Değerli Dostlar belki konu ile alakasız fakat Ben yinede bir açıklama yapmak istiyorum

Ben Digiturk'te çalışıyorum normal uydu decoderlerinizle ilgili yada Digiturk ile ilgili sorunlar aksilikler var ise buradan sizlere yardımcı olabilirim.
Sorunuzu arızanızı yazmanız yeterli olucaktır.:eyv

onun haricinde yöneticilerimizden gerekli izni alarak Digitürk ile ilgili bir konu açılıp o başlık altında sorularınıza yardımcı olamaya çalışacağım.
;)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
7

Samsung'un yapmaması lazım,sizin TV'nin modeli neydi ?

40es6100, usb minik belleklerden takınca hemen açmış, ama epeyce dolu olan harici diski 10 dakikada açıyormuş ancak, güncellemeyle de düzelmeyince başka harici disk takın demişler telefonda, sanki evde kaynıyor da:D