Led Uygulaması

Safa Abdurrahman Aslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba RFC üyesi arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Megane 3 kullanıyorum ve internette dolaşırken bi led uygulaması gördüm çok hoşuma gitti. Bunu en uygun fiyata nerede yaptırabilirim acaba? Orjinal far altı ledinden daha hoş durmuş bence.
result2i.jpg

34FT2791

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hemen hemen her aksesuarcıda vardır, aksarayda enway çeşidi var :) daylight yada gündüz ledi diye geçer , alırsanız montajını hemen hemen her elektrikçi yapabilir.
50 TL den başlar 500 Tl ye kadar ürüb var , montajınada sanırım 40-50 TL alırlar
İstanbuldaysan MR.garage var o yardımcı olur Beşyolda

BySmh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sahibinden.com'daki aksesuarcılarda 9 10 15 tl civarında ürünler var.

UGURMELIH

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben gündüz ledlerinden 1.5 yıldır kullanıyorum. Yerleri fotoğraftakinle aynı. En güzel yerde orası zaten. 100 liraya almıştım iki parçayı beyinide var ledlerin. Fakat sana önerim herkez ledleri parklara bağlatıyor o işi yapma benim ilk zamanlar parklara bağlıydı farlar yanarken ledlerde yanıyordu. Ayrı bir bağlantı çektir içeri düğmesini koydur istediğin zaman yakıp söndür.

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
internetten arastirin veya kullanan birilerinden bulun marka veya modelini , gidip alin . montajini yaptirin bi oto aksesuar veya elektirikciden. hayirli olsun simdiden :)