Led xenon, kapı eşik kromaj ve koltuk koruma

metehanaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica ederim led xenona alıştınmı sarı lar gece lambası gibi geliyor insana.avantajları da var mesela muayeneden geçiyor, yağmurda karda çamurda gösteriyor
Eskş aracımda normal xenon kullanıyordum o yüzden sarı far çok garip geliyor şuan haklısınız, bu sefer kesinlikle led xenon kullanacağım

Galaxy Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
koltuk kılıflarını pek sevemesem de diğerleri güzel olmuş güle güle kullanın

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
koltuk kılıflarını pek sevemesem de diğerleri güzel olmuş güle güle kullanın

Teşekkürler kılıflar tam kılıfdeğil örtü niyetine bişey zaten maksat koltuklar temiz kalsın

Berkay G.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merceksiz xenonla çok küfür yersiniz söylemesi benden. Gerçekten hata etmişsiniz.

arslan.nalsra

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farlar güzel olmuş. Ama aynı şeyi koltuk kılıfı/örtüleri için söyleyemem. Üstelik ön koltuk sırtlıklarının tamamı örtülüyse hava yastıklarının açılmasını da engelleyecek. Özellikle hava yastıkları bakımından kararınızı gözden geçirin, derim.

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merceksiz xenonla çok küfür yersiniz söylemesi benden. Gerçekten hata etmişsiniz.

Far ayarı denen bi durum var
0 da değilde 2 de kullanıyosun hiçbir sorun çıkmıyor
Bugüne kadarda hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadım

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farlar güzel olmuş. Ama aynı şeyi koltuk kılıfı/örtüleri için söyleyemem. Üstelik ön koltuk sırtlıklarının tamamı örtülüyse hava yastıklarının açılmasını da engelleyecek. Özellikle hava yastıkları bakımından kararınızı gözden geçirin, derim.

Evet onu bidaha gözden geçirmek gerekecek olmazsa ön koltuklara kilim tarzı bişey ayarlıyım

amarulas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerine sağlık , Koltuk kılıfı değilde koltukları nano kaplatın isterseniz ziebart firmasından yaptım yazın ıslak mayolarla bindik indik içeçek döktük değişik sıvılar filan derken yaz sonu arap sabunu nemli bez ile bi sildim koltukları şuan bir tane leke yok mart gibi tekrardan yaptırıcam hem kilim kılıf gibi bişey kullanmazsınız görüntü orjinal durur hemde hava yastıkları çalışır.

Birde sizinde ledler sığmadı dimi kapakları kestinizmi ?

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerine sağlık , Koltuk kılıfı değilde koltukları nano kaplatın isterseniz ziebart firmasından yaptım yazın ıslak mayolarla bindik indik içeçek döktük değişik sıvılar filan derken yaz sonu arap sabunu nemli bez ile bi sildim koltukları şuan bir tane leke yok mart gibi tekrardan yaptırıcam hem kilim kılıf gibi bişey kullanmazsınız görüntü orjinal durur hemde hava yastıkları çalışır.

Birde sizinde ledler sığmadı dimi kapakları kestinizmi ?

Ledler sığdı hiç bir sıkıntı yok uzunları sürekli kullanmadığım için hiçbir işlem yapmadım sadece kısanın kapaklarına 3,5 tane minik delik açtım ledin fanı hava alsın yanmasın diye
Koltuklar içinde bi çözüm bulucam şimdilik bu servis kılıflarını kullanıyorum