Ledlendik 😎

blackdiamond

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli RFC ailesi, aliexpressten verdiğim led siparişlerim ulaşmaya başladı, iç ve bagaj aydınlatmaları T10 W5W Canbus led ile, geri vites lambalarını da T15 W16W led ile değiştirdim.. Özellikle bagajda çok faydasını gördüm.. Kısa farlar için sipariş ettiğim H7 slim ledler de gelince fotoğraflayıp buradan paylaşacağım ✌
Ll0yGG.jpg
BagrnM.jpg
QLGa5j.png
36J7yj.jpg

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli RFC ailesi, aliexpressten verdiğim led siparişlerim ulaşmaya başladı, iç ve bagaj aydınlatmaları T10 W5W Canbus led ile, geri vites lambalarını da T15 W16W led ile değiştirdim.. Özellikle bagajda çok faydasını gördüm.. Kısa farlar için sipariş ettiğim H7 slim ledler de gelince fotoğraflayıp buradan paylaşacağım [emoji111]
Ll0yGG.jpg
BagrnM.jpg
QLGa5j.png
36J7yj.jpg

Hayırlı olsun güzel olmus. Bende tavn için almiatim fakat asiri bir aydinlik olustu iceride oyleki on aydinlatmayi acinca benim gozumu aliyor. Hatta on aydinlatmanin orta ledini sokmeme ragmen hala çok yuksek. Diger yandan geri vitea bagaj ve plaka hakikaten çok güzel ozellikle gece geri manevralarda oldukca fazla aydinlik sagliyor.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

Samas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli RFC ailesi, aliexpressten verdiğim led siparişlerim ulaşmaya başladı, iç ve bagaj aydınlatmaları T10 W5W Canbus led ile, geri vites lambalarını da T15 W16W led ile değiştirdim.. Özellikle bagajda çok faydasını gördüm.. Kısa farlar için sipariş ettiğim H7 slim ledler de gelince fotoğraflayıp buradan paylaşacağım ✌
Ll0yGG.jpg
BagrnM.jpg
QLGa5j.png
36J7yj.jpg

Başarılı bir çalışma olmuş. emeğinize sağlık, bu tarz paylaşımları seviyorum görenlere gaz veriyor :D kapı aydınlatmalarına da yaptınız mı ?

muzikadami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Bende bağaj için istiyorum özellikle, aliexpres linkini paylaşabilir misiniz?
Teşekkürler

blackdiamond

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başarılı bir çalışma olmuş. emeğinize sağlık, bu tarz paylaşımları seviyorum görenlere gaz veriyor :D kapı aydınlatmalarına da yaptınız mı ?
Hocam kapılarda maalesef aydınlatma yok, kapı döşemesini sökmek istemiyorum ama hat olduğunu bilsem alıcam 4 lamba kesip takıcam :)

Samas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim megane 3 de önlerde var arkalarda yok, megane 2 nin gözünü seveyim araba sahiden fullmüş şimdi anladım.
Sizin yaptığınız işlemi ben normal şerit led ile yaptım içerisi ışıl ışıl :D bir de neon şerit led ler var onunla da vites çerçevesinin etrafına çekip çakmaklık ışığından da hat alıp bağlantı yaptım gece çok hoş ambiyans yaratıyor.

muzikadami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim megane 3 de önlerde var arkalarda yok, megane 2 nin gözünü seveyim araba sahiden fullmüş şimdi anladım.
Sizin yaptığınız işlemi ben normal şerit led ile yaptım içerisi ışıl ışıl :D bir de neon şerit led ler var onunla da vites çerçevesinin etrafına çekip çakmaklık ışığından da hat alıp bağlantı yaptım gece çok hoş ambiyans yaratıyor.
Hocam bir görsel paylaşsaydın :)
Bende kapı kenarlarına neon ip yapmak istiyorum , aliexpesden sipariş verdim bakalım nasıl bir şey gelecek.

Samas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bir görsel paylaşsaydın :)
Bende kapı kenarlarına neon ip yapmak istiyorum , aliexpesden sipariş verdim bakalım nasıl bir şey gelecek.

Kapı kenarlarında bence çok sırıtıyor, ben ön göğüs ara parça altına yapsam nasıl duru diye şöyle bir hayal ettim baktım çingene işi duruyor vazgeçtim sadece vites topuzunun çerçevesini zımparalayıp neonu japonla sabitledim çok şık ve sade bir görüntü elde ettim
kardeşim sana önerim kapılara yapma, tabi zevk meselesi yarın resmini eklerim buraya..