Leon-Civic-Megane üçlüsü :)

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzinli araba alıp LPG takmayı düşünüyoranız araca hiç yazık etmeyin. Onun yerine 1.5 dCi Megane'ı tercih edin. Ama benzinli kullanmak niyetindeyseniz Seat Leon 1.4 TSI 122 Hp olabilir yada Megane 3 1.4 Tce 130 Hp de olabilir.

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Civic megane leon ilk sıralama ama detaya dalarsan megane ağır basıyor. Yakıt ekonomisi, parçasının sanayide bile bulunabilmesi, satarken elinden yapışıp almaları bunun gibi şeyler. Uzun müddet 3-5 sene binerim dersen civic al tabiki. Ama yok ben 6 ay sonra sıkılırım satarım dersen megane dan şaşma derim.

zırtlan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Civic megane leon ilk sıralama ama detaya dalarsan megane ağır basıyor. Yakıt ekonomisi, parçasının sanayide bile bulunabilmesi, satarken elinden yapışıp almaları bunun gibi şeyler. Uzun müddet 3-5 sene binerim dersen civic al tabiki. Ama yok ben 6 ay sonra sıkılırım satarım dersen megane dan şaşma derim.

alicağim arabaya ALLAH nasip ederse 5 6 sene binmeyi düşünüyorum kardeş :)

zırtlan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane-civic-leon...buraya üye olarak zaten kararını vermişsin bence:D

valla megane benim gençlik hevesim simdide çok yaşlı değiliz ama megane 2004 2006 kasası 1.6 dnamiq hbler full+full leri çok hosuma gidiyor hatta bayılıyorum desem yeridir :D Bi gün benimde olucak bu arabdan köküne kadar basıp caddede dolaşıcam diyodum ama artık hevesim geçti mazda yerlerdeydı tessat vardı artık hosuma gitmiyo yane her setten kaçiyodum yavas yavas gidiyodum tessat basımı ağrıtıyordu :) ama hala megane başka gözümde keşke karşıma temiz megane çıksada istediğim kasadan düşünmeden alirim ama öyle bir devirdeyiz ki boyasız arabaya baktıgında komple boya çıkıyor benim başıma şahsen çok geldi o yüzden temiz bulursam hondada alirim meganede.

Dizel benzin ayırt etmem tabiki dizel bulsam dizel alirim ama benzin bulursam onuda düşünmeden alirim neden dersen inanın artık piyasada temiz araba bulmak çok çok zorlaştı.Buraya konu açma gereğini dediğim gibi megane civic kullanan arkadaşların tavsiyesini almak için, artı eksilerini öğrenmek için birde aranıza katılmak istememdir.Konu güncell tavsiyelerinize her zaman acıgım :) herkeze teşekkürler.