Leon Cupra 380hp & Megane Rs

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
RS kapasitesi kadar gider.

İşte bende bir Rs sahibi olarak kapasitesi nedir diye meraktayım. Yani bir Leon kadar olamıyormuyuz acaba. ?!!

380hp ve 225hp nasıl karşılaştırılabilirki...

sadece stage 1 cuprayı aynı speclerde bir meg ile karşılatırırsın, bence bundan sonraki her specde cupra daha fazla güç alıyor. Cupranın motorunun alt yapısı çok daha sağlam. stok olarak bildiğim kadarıyla 400 hp ye kadar rahat yüklüyorlar.

karşılaştırma yanlış 380 e 225 çok mantıksız

Merak ediyorsunda hocam 380 le 225 i nasıl karşılaştırıyorsun. :D:D

Bak arkadaşlarda aynı benim düşüncemde.

TunaRs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bu kadar seri değil megane rs ama kıyas götürmez arada çok fark cuprayla.

purmol

Bilgi Girilmemiş
m5 le cuprayı karşılaştırmak lazım deyin siz bakalım ne diyecekler mrs i hedef alanlar

otto

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merak ediyorsunda hocam 380 le 225 i nasıl karşılaştırıyorsun. :D:D

Bak arkadaşlarda aynı benim düşüncemde.

Benim amacım Megane Rs'i 225 beygir olarak karşılaştırmak değil zaten!! Demek istediğim Megane Rs'in ciğeri cupra kadar büyük değilmi ki kimse yüklemiyor. Eğer Rs budur arkadaş daha bişe olmaz diyen varsa bende önüme bakacağım. Merak ettiğim cevap bu. Bir Megane Rs 400ps olmazmı olursa ne kadar kolay ne kadar zor acaba diyorum.??

otto

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca ben hiç bir yerde Megane Rs 225 beygir yazmadım. Beygir gücünü buradaki arkadaşların hepsi biliyor zaten ama bilmediğimiz bu beygir gücü sağlıklı bir şekilde yükselir mi yoksa sağlıksızmı yükselir!!! ya da yükselmez mi!!!

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Türkiyede 303hpde kullanan var.Fazlası yok şuan için :)Türkiye şartlarında kolay kurcalayacağın bi araba değil .Bitane de forged internalli olan var.İki araç sahibi de forumumuza üye görürlerse detayları yazarlar.

otto

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Türkiyede 303hpde kullanan var.Fazlası yok şuan için :)Türkiye şartlarında kolay kurcalayacağın bi araba değil .Bitane de forged internalli olan var.İki araç sahibi de forumumuza üye görürlerse detayları yazarlar.
Sabırsızlıkla bekliyorum arkadaşları ;)

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şöyle bitane de megane rs serpiştiriym :D

otto

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
m5 le cuprayı karşılaştırmak lazım deyin siz bakalım ne diyecekler mrs i hedef alanlar
Bizzat kendi gözümle canlı canlı izledim. E39 M5 ve Leon Cupra Sonuç ise Cupra :).:)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MeganeRS modlamak riskli ve pahalı bir iş yurtdışında 380-400 hp yapanlar var...